Znacenje snova

Znacenje snova

offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Sanovnik na nasem jeziku, uradjen je u wordu (mali je 58 strana) a radjen je prema sanovniku cuvene pariske prorocice Marije Lenorman, starih sanovnika egipatskih, vavilonskih i indiskih mudraca i sanovnika savremenih evropskih astrologa.
p.s. tako pise u uvodu

Evo link za download

https://www.mycity.rs/must-login.png

pa kazite sta mislite o tome Smile

DR-link je za download ne za upload Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Malo tekst mora da se sredi da bi moglo da se procita lepo, ali ovako nije lose. Ja imam isto jednu knjigu, "Sanovnik sa horoskopom" pa cu kad otkucam tekst okaciti link da mogu i ostali da vide..



offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Bas sam trazio knjigu... izgleda da sam je izgubio Smile

Nego dobar je ovaj sanovnik snajp, samo mnogo su ruzna ova slova, nista se ne razume, mislim... nepregledno je Wink

offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Izvinite ljudi za tekst. Poceli smo bili neku pricu na forumu o snovima i tumacenju snova pa sam primetio da ima dosta ljudi koje zanima ta tematika i zbog toga sam odmah postovao tekst znacenje snova.

Pravo da vam kazem nisam ga pregledao dalje od prve strane pre postovanja, a i to sam uradio samo zbog toga da se uverim da je to taj tekst koji sam trebao da posaljem. Takodje, to je moj prvi upload na my cytiju, jer sam do sada uglavnom slao linkove.
Smile Smile Smile

p.s. prica je krenula od od onog programa "Sanjarica" koji mozete takodje downlodovati sa http://www.download.cg.rs (koristite pretragu na tom sajtu) ukoliko vas interesuje ova tema.

i jos jednom - Pozz Smile
-----------------------------------------------------------------------------------
"Ne moze da steti, a moze da koristi"

offline
  • Pridružio: 04 Mar 2005
  • Poruke: 119
  • Gde živiš: Bg

Evo i ovde ima jedan zanimljiv sanovnik, mada se on ne downloaduje vec trazite rec koja vam treba...
inter.rs/sanovnik.php

Ostaje samo jos da sanjamo Smile

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 206

Sta znaci kad nikad ne sanjas Wink

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=19476&start=0

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1113 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 5 sakrivenih i 1068 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Apok, Asparagus, BORUTUS, CikaKURE, comi_pfc, cuculo, Dimitrise93, Dukelander, Georgius, gmlale, gorval, ILGromovnik, jackreacher011011, janbo, kolle.the.kid, ladro, Leonov, lord sir giga, Lošmi, Lucije Kvint, Magistar78, mercedesamg, miodrag, Mixelotti, mocnijogurt, Parker, pera bager, Pikac-47, Ripanjac, S2M, skvara, Srle993, stegonosa, tmanda323, Trpe Grozni, Vlad000, vladulns, zlaya011