Da li ste culi za legalne opojne droge??

1

Da li ste culi za legalne opojne droge??

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Novi Sad,Vojvodina

Setam se jednog dana ja Jevrejskom i naidjem do mog druga koji radi na tezgi !!!!! Kad sa njim stoji jos jedan drug koji baca spiku o tome kako je nasao sajt sa drogama koje su legalne ovde u nasoj drzavi!!!!

Evo i nekoliko imena!!!!!

Salvia-Konzumira se kao Marihuana , Radi oko pola sata i sto kao i asid sto znaci da ste pola sata odbijeni kao pilici sa gomilom haludj uz put!!! Najbolja stvar je to da nema posledica , mada da ju u to jako sumljam!!!!

DT-Tecnost-Koristi se za Astralne projekcije ili odvajanje duha od tela , sto znaci da ste svesni ali sve se desavakao da je san!! 12 Sati pre upotrebe i 12sati posle nije preporucljivo jesti tesku hranu!!!!! Rad traje 5 sata i takodj nije preporucljivo biti sam prilokom konzumiranja!!! Isto kao i salvija nema posledica zato sto DT postoji u nasim organizmima!!!!!!

Ove droge spadaju u lake droge cak vise i u vrste lekova za ljude koji imaju problema sa zivcima!!!!!

Postoji jos mnogo ovakvih opijata!!!!!!!! Exclamation Confused Confused Confused Confused



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

@offman
Nisam baš siguran za Marihuanu znam da se mnogo polemiše jeste-nije al jedno je sigurno da stvara zavisnost i paranoju kod osobe koja je konzumira duže vreme. Pominju se njena lekovita svojstva al kolko sam čitao lekari ukazuju da ona samo stvara iluziju kod nekih pacijenata koji su teško bolesni jer otklanja bolove na njen sopstven način.



offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Novi Sad,Vojvodina

Sve zavisi nemora da znaci da ce da otkloni bul u nekim slucajevima ga jos vise poveca , sve zavisi od osobe !!!!

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Al navodno stvara samo prividno olakšanje, da nekažem trenutno.

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Popers takodje spada u legalne droge, ali radi jako kratko !

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

cccccc PUB-e ko o cemu ti o popersima ;-) jel to nesto znaci Laughing

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Novi Sad,Vojvodina

Kakve su posledice ? Kakav je rad Popersa?

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

Pa posnifas ga i onda se smijes ko stoka Smile
A na njemu 1001 upozorenje kako je to stetno, zapaljivo, ovo ono...jos mu samo fali onaj radioaktivan znak na etiketi Wink

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Novi Sad,Vojvodina

AHa Shocked

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ja ga koristio nisam ! Evo vise info o njemu http://www.epoppers.com/poppersfaq.shtml

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 764 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 3 sakrivenih i 743 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bigfoot, BORUTUS, brundo65, cikadeda, dragoljub11987, flash12, ILGromovnik, Kenanjoz, Krvava Devetka, Kubovac, mikrimaus, Parker, radionica1, saputnik plavetnila, Srle993, Stoilkovic, wizzardone, wolverined4