Neću plakati za tobom...

Neću plakati za tobom...

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2006
  • Poruke: 120

Tužne su oči,nemaju sjaja,
u njima boravi večna tuga,
sada znam da ljubav naša ima kraja,
kada je tvoje usne poljubila neka druga.

Gubi se sve,nestaje iz vidika,
ostaje samo sećanje na nas
pred očima mojim stoji tvoja slika
čini mi se da čujem i tvoj glas.

Iako se sve u meni slama
iako sve u meni plače za tobom
iako su suze duše prava galama,
ja nikada neću plakati za tobom...

Ne!Ne želim da anđeli beli kroje
suze koje za tobom trebaju da teku,
ja ću duboko u sebi čuvati svoje
suze za drugu realnost neku...

Ne!Nije to okrutnost!Tako se moje srce brani!
Ne!Pustiti neću suze moje,jer ti ih ne zaslužuješ!
Možda će me čuti anđeli,kupidonima zvani,
koje ti nikada nisi umeo da primećuješ!

Neka!Strpi se malo!
Iako moje oči ni tada neće suze za tobom liti,
do toga mi nije stalo,
i ne želim od tebe to kriti...

Neću plakati za tobom,i za vremenom koje prolazi,
ali veruj,sećaću se kako su mi u prisustvu tvom goreli obrazi...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Apr 2006
  • Poruke: 364
  • Gde živiš: u jednom srcu

... ja cu duboko u sebi cuvati svoje... prelepo



offline
  • Pridružio: 22 Apr 2006
  • Poruke: 120

Hvala ti na komentaru...Bila sam stvarno pomalo tužna Sad dok sam pisala ovu pesmu,i zato zaista mi znači puno,jer u potpunosti otkriva moja tadašnja osećanja... Zaljubljen

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2006
  • Poruke: 364
  • Gde živiš: u jednom srcu

Nikad se ne treba stideti svojih osecanja i pokazati ih, jer da nije emocija, mislim ljubavi, srece, bola, tuge, zivot bi bio tako, tako prazan. Sve bi se svelo na puko "bitisanje", nestalo bi cari koje zivot nosi, a verujem da tada ne bi bilo ni ovih prelepih pesama, svedoka nasih ljubavi i bogatstva nase maste. To samo dokazuje da nam je stalo do sebe, do drugog, do coveka i ma sta ko rekao, sve u zivotu ima neki svoj smisao, samo ga mi ne pronadjemo uvek iz prve. Sto bi jednostavnije rekli, svako zasto ima svoje zato.Tako da, bar ja, ne verujem u slucajnosti.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 475
  • Gde živiš: U snovima...

Pjesma je divna,puna bola i tuge,boris se sa svojim osjecanjima.Svidja mi se jako.

offline
  • Pridružio: 22 Apr 2006
  • Poruke: 120

motorcycles ::Pjesma je divna,puna bola i tuge,boris se sa svojim osjecanjima.Svidja mi se jako.
Hvala na iskrenosti...

Tiringer,u pravu si,osećanja postoje da bi isplivala na površinu...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1646 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 10 sakrivenih i 1574 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, babaroga, bladesu, Bobrock1, bojcistv, bokisha253, Boris90, brundo65, bufanje, cavatina, comi_pfc, CrazyDiablo, crnitrn, dekan.m, deLacy, Doca, DonRumataEstorski, DPera, dragoljub11987, DragoslavS, dulleo, gorican, goxin, hatman, ikan, Istman, JimmyNapoli, Karla, Kibice, kunktator, kybonacci, Litostroton, Magistar78, Marko Marković, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mile23, nebkv, Nemanja.M, nemkea71, nenad81, novator, nuke92, oldtimer, opt1, panzerwaffe, repac, rovac, ruso, sasa87, SR-3m, Stoilkovic, tubular, virked, vladaa012, wolf431, wolverined4, Wrangler, yrraf, YugoSlav, Zerajic