Ljubav vs. Ponos

3

Ljubav vs. Ponos

Ljubav vs. ponos

  • Odbacicu ponos
    66% [56]
  • Odbacicu ljubav
    33% [28]
  • Ukupno glasova : 84
offline
  • Jana 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 1701
  • Gde živiš: Nis

Verujem da bi to bila ljubav. Znajuci da ista nece trajati dugo... radije bih izasla iz veze sa ponosom i dostojantveno nego da budem ponizena iznova i iznova....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 147

ponos sucks... ljubav thumbs up!...



offline
  • Pridružio: 28 Okt 2004
  • Poruke: 364
  • Gde živiš: BGD

Ljubav je ljubav... kao sto rece "koleginica"... zato cu odbraniti ponos... Covek bez ponosa... sta?
Kako te neko moze voleti , ceniti ako nisi ponosan, jak, licnost?

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"

****jana**** ::Verujem da bi to bila ljubav. Znajuci da ista nece trajati dugo... radije bih izasla iz veze sa ponosom i dostojantveno nego da budem ponizena iznova i iznova....

Aplauz za ovo! Smile

offline
  • Pridružio: 18 Sep 2004
  • Poruke: 49
  • Gde živiš: Našice(cro)

Tja ovisi naravno, premda mislim da bi šupnio ponos ....

offline
  • Pridružio: 09 Jul 2005
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: CITY OF FIRE

Odbacila bih ponos, definitivno,
mada, svako od nas ima neku granicu do koje moze da ide.

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2005
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Boston,MA

Jel sex spada pod ljubav ili ponos ... posto nemogu da se odlucim Very Happy

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

ponos naravno
u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno Smile

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2005
  • Poruke: 2908

MoscowBeast ::Ljudi su mnogo puta kojesta odbacivali zbog ponosa i na kraju ostajali ponosni... i sami...

Ja isto mislim,gordost je cesto ono najstrasnije sto covek sebi moze da ucini,pogotovu kada je ljubav u pitanju(sve vrste i podvrste ljubavi,ima ih stotine).

Posto nisam iznela svoj stav,citiracu Sade Adu i reci"Love is stronger than pride"

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2005
  • Poruke: 157
  • Gde živiš: ... beyond the rainbow...

Mislim da sve zavisi od situacije do situacije i od osobe do osobe..... U svakom slučaju, ja bih, najverovatnije, odbacila ponos.... S tim što, naravno, mora postojati granca do koje se sme otići.... Nikada ne smemo dozvoliti da budemo gaženi.... A opet, u čovekovoj prirodi je da prašta, i da se pokaje....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 854 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 7 sakrivenih i 817 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Apok, babaroga, Battlehammer, Denaya, DonRumataEstorski, DPera, dragoljub11987, Duh sa sekirom, GandorCC, Georgius, ivica976, Karla, Koridor, lucko1, milimoj, nemkea71, Nikolaa11, Nobunaga, rodoljub, Rogan33, Shinobi, Sumadija34, suton, Toper, vlvl, YU-UKI, šumar bk2, 79693