Half Life 2

3

Half Life 2

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

http://www.eweek.com/article2/0,4149,1307532,00.asp



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Maj 2003
  • Poruke: 324

Kolika je hardverska podrska potrebna za Half life 2 ja imam maticnu plocu GIGABYTE GA-8IPE1000L, I865PE ,CELERON 2.6 box i HYNIX 256MB DDR-SDRAM PC400 a graficka mi je stara ondosno ostala od stare masine jer sam nedavno promenio plocu procesor i ram.
Pretpostavljam da je graficka karta MSI GE FORCE 2MX400 nije adekvatna.Sta bi odgovaralo a da po mogustvu ne prelazi cenu od 100evra.
Hvala

Dali bi SAPPHIRE ATI 9600 DDR bio dovoljan.
Hvala



offline
  • Pridružio: 09 Jun 2003
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: BG

Teshko je odgovoriti na tvoje pitanje s obzirom da igra josh nije izashla.Mnogi prichaju da ce MX-ovi biti za penziju ali ti ja iz iskustva kazem da to ne mora biti potpuno tachno.Chesto se dogadja da proizvodjach pricha "dza bu" pa i neki chasopisi ,a ono u stvari igru moze da gura praistorijska kartica... Mozda je bolje da sachekash izlazak HL2 pa onda da donosish eventualne odluke.
Mene zanimaju neke glasine koje sam nedavno "omirisao" na netu.Kao neki lik (haker) pokrao djuture izvornog koda od Valve-a.Valjda chitav GB!!!Em shto je pukla bruka em shto je igrica PONOVO odlozena!!!Bash me zanima da li ko zna procente tachnosi ovog tracha...

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

jevticyu ::Kolika je hardverska podrska potrebna za Half life
The minimum system spec is currently targeted at a 700 MHz PC with 128 MB RAM and a DX6-level video card, eg: TNT2 etc, meaning you won't need a supercomputer to run Half-Life 2 but don't expect to see reflective water,dynamic shadows and bump-mapped textures.

The game running at reasonable detail eg: 25/40 fps, requires a 1600Mhz cpu, 256 mb ram, GeForce4 Ti or Ati Radeon card.

In real life you need the best from a new game so I would recommend a 2000 cpu, or higher 512 mb ram or higher, GeForce4 Ti4800 128 ddr or ATI Radeon 9600 pro.
IF you've got the money ATI Radeon 9800 pro. or Geforce FX5900 ultra
The more power the better but not essential with this game.

Sve to ima na bilo kom pretraživaču!

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 14
  • Gde živiš: Kragujevac

Meni otac radi u Nemackoj i doneo mi je orginal HALF LIFE 2 na 4 CD-a!!!
Potrebno je imati 128MB Graficke,512MB DDR ! ! !

IGRICA JE UBICA ! ! !

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2003
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: BG

NEMOGUCE!!!
Zar je igra izashla???????????

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2003
  • Poruke: 45
  • Gde živiš: Krusevac

Nije izasla nego je to ona beta ili gama ili koja vec. Uostalom poznato je da su momci hakeri u kombinaciji sa momcima programerima uradili stabilizovanje Source engina i da osakacena verzija HL2 kruzi vec poodavno. Samo ja ne znam kako da se dodje do nje!

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Izasla je i pravi je BUM

offline
  • Pridružio: 09 Jun 2003
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: BG

Znam da su momci hakeri pokupili sa direktorovog kompa gotovo sve s tim shto to nije bilo sklopljeno.Takodje znam i da su to objavili...ali da je igra obilovala problemima.A zbog nastale situacije - igra je dodatno odlozena 4 meseca od datuma za koji su je najavljivali.
E.Mene zanima da li je izashla ORIGINALNA igra ili je ovde rech o datoj hakerskoj verziji?

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2003
  • Poruke: 45
  • Gde živiš: Krusevac

Da to je ono sto ni meni nije jasno. Za heakersku verziju znam da postoji ali pravo pitanje je da li je izasla Full Verzija iz Valve-a, od ljudi koji inace prave igru. Da je ubica to ne mora ni da se kaze. To se podrazumeva!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1582 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 11 sakrivenih i 1519 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, Areal84, babaroga, Bobrock1, Brana01, bufanje, ccoogg123, cinoeye, darcaud, DejanSt, Denaya, DENIRO, Djokkinen, DonRumataEstorski, dragoljub11987, Dukelander, elenemste, flash12, Georgius, gomago, GORDI, Ivica1102, Karla, kikisp, Koridor, Krvava Devetka, kunktator, kybonacci, ljuba, Mercury, Mi lao shu, MiG-29M2, milenko crazy north, milutin134, Mixelotti, Nemanja.M, nemkea71, novator, ObelixSRB, oganj123, pein, raso7, rasok, repac, Ripanjac, ruso, S2M, Sirius, theNedjeljko, vathra, Vladko, 1107