zone neradi kako treba

1

zone neradi kako treba

offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

dali mozda neko zna koristim zone alarm pro 55_062_004 i kad imam neki hack on mi naravno izbaci zonealarm pro alert i kad hocu da kliknem na more info da vidim sa koje adrese je dosao napad on nereaguje,dali neko zna u cemu je problem? e da nezaboravim da kazem da sam pre toga imao istaliranu operu i izbrisao sam je, i sad kad je ponovo istaliram i kad kliknem na more info ukljucuje mi operu normalno,a cim je izbrisem nce da radi,to jeste nece da mi ulkjuci ie6.

e da dali bi mi preporucili ako postoji neki bolji firewall program?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

mozda ti je Opera postavljena kao default browser...

ne znam ni jedan bolji firewall program od ZA... ZA je najbolji kada se zna upravljati snjim...
i meni je pravio probleme sa Internetom, bio sam odsecen od Interneta 1dan zbog njega, a evo me sada sa pokrenutim ZA... malo se cudno ponasa... inace zbog njega nisam mogao da otvorim ni jednu stranicu iako sam bio konektovan...



offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

kako mislis opera postavljena kao default brovers? pa sad sam je izbrisao,isto mi je np. desava ako ondem na neki player i about i pokusam da otvorim sajt od tog playera ili programa neuspesno je. jednostavno kao da neprepoznaju ie6 ponovo.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

pa ne znam onda koji bi problem mogao biti...
probaj instalirati Operu ponovo pa vidi da li ce da otvori ili nece...

offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

hoce da otvori kad je istaliram,onda otvara operu

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2004
  • Poruke: 1190
  • Gde živiš: Ispod nivoa mora

Набољи фајрвол ти је раутер друже.
Онда ти у принципу неће требати програми за заштиту осим касперског, адавер, спајбот ;-)
Само што је он скупљи.

offline
  • aloe  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 01 Nov 2004
  • Poruke: 1270
  • Gde živiš: Beograd

zaboravio sam da kazem isto mi se desava ako sad otkucam www.mycity.rs i pokusam da kliknem na sajt da ga otvorim nece da mi se otvori ie6 to jeste sad kao da win neprepoznaje ie6 kao da ga je opera ugasile ili nesto promenila i sad kad nema opere nece nista da otvara. Confused

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

@Morskisrle
Znam da vi u Holandiji, najverovatnije, placate software, pa vam je, mozda, jeftinije da platite ruter ali kod nas je soft. besplatan.

Slazem se sa snoop-om Arrow ZA is the rule. Arrow

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Treker ::@Morskisrle
Znam da vi u Holandiji, najverovatnije, placate software, pa vam je, mozda, jeftinije da platite ruter ali kod nas je soft. besplatan.

Nigne nije komercijalni software besplatan, nemoj se zavaravati Wink

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

inace... kod druga sam video jedan kompjuter (Celeron na 400MHz mislim) sluzi kao hardwareski firewall sa nekom distibucijom Linuxa... milina... to ima sebi nabudzim cim se prikacim na net (24/7) Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 678 korisnika na forumu :: 21 registrovanih, 1 sakriven i 656 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: anbeast, bojank, BSD, Bubimir, cenejac111, darkangel, djo97, DPera, goxin, Kenanjoz, kybonacci, M1los, mikki jons, milenko crazy north, milos.cbr, Mixelotti, nemkea71, rovac, sabros, Srle993, trajkoni018