KAV Update

2

KAV Update

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

teacher ::Ja sam malopre skinuo kumulativni update, ali mi javlja grešku prilikom pokušaja da ga apdejtujem iz lokalnog foldera (KAV je pro 5.0.14)
Kav Personal 5.0.227 apdejtuje uredno iz tog istog foldera, ali zatim javi da je baza neispravna i odbija da radi.


NEMOJTE DA RADITE MANUAL UPDATE - NESTO NIJE U REDU SA BAZOM.
Bolje ostanite na postojecoj jucerasnjoj bazi, jer ova danasnja nesto brlja pa moze da postane "corrupted".
Na vezi sam sa KL-om pa javljam novosti...dotle, terajte staru bazu Smile



offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Koju staru bazu? Shocked
Zaboravio sam da napomenem da je nakon greške i stara baza ostala neupotrebljiva Smile , tako da sad jurim na bazi staroj (ček da pogledam) 101 dan.

Kao što rekoh negde gore, teram KAV već godinama, ali ovo zaista nisam očekivao. Ozbiljnoj firmi ovo ne bi smelo da se dogadja, pogotovo zato što Kaspersky ne valja mp3 plejere, već programe za zaštitu računara. Confused

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

...NOD32 se smeje u potaji..
Nije valjda sabotaza u pitanju

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

Iskopah na sajtu Sezama:
-----------
Najnovije definije virusa, updates, za AVP možete preuzeti i sa Sezama. Potrebno je da u update AVP programa navedete adresu http://www.sezampro.rs/avpupdate
----------

ali, ja u KAV nigde ne vidim gde da mu navedem tu adresu Sad

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

Meni je jutros posle mucenja sa Update-om (pucao mi je jedno 7-8 puta ) U KAV-u pisalo da sam uspesno Update-ovao bazu...ali kada sam restartovao komp pise da je poslednji update izvrsen" yasterday (28.01.2005 19:00:49).

Dopuna: 29 Jan 2005 19:13

Sad sam opet ukljucio Update i velicina je 4696,89 KB....
Oooo neeeee....Update jod uvek puca...
Moze li se nekako update-ovati baza ?

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

@Peca
Dopune sa sezama su za praistoriski AVP, u kome si mogao da biras adresu sajta sa koga ce se skidati update. Cudno da ovo jos uvek radi. Sezam ima obicaj da zapocne nesto i da od toga ubrzo digne ruke.

Dopuna: 29 Jan 2005 20:41

@KAV distributer
Skoro sam reinstalirao win, a samim tim i KAV. Arrow imam update-ove iz praistorije. Kada ce ovo da bude popravljeno Question

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2005
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: Mladenovac

Pozdrav ljudi. Treba mi mala vasa pomoc. Ako je moguce da je dobijem , pa vas molim da mi nekako pomognete.
Imam KAV , jedno 6-7 meseci koliko i kompjuter. Do pre par dana radio je savrseno. Sada imam problem sa skeniranjem i updejtovanjem.
Sto se skeniranja tice , javlja mi kao da nemoze taj proces da zapocne.
A kod ubdejtovanja uposte nece da zapocne.
Dali sam jea nesto sjebo u ovom slucaju ili je neko stelovanje u pitanju.
Unapred vam se zahvaljujem, doktori za kompjutere.

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 816

ko ima problema sa updatom, znaci sporo ide, prekida, neka skine odavde
http://tesla.rcub.bg.ac.rs/~kerber/avp0501.zip
i rucno ga updatuje. Kao sto sam vec naveo proradio me KAV nakon updatea s ovom bazom

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

pedja77 ::Pozdrav ljudi. Treba mi mala vasa pomoc. Ako je moguce da je dobijem , pa vas molim da mi nekako pomognete.
Imam KAV , jedno 6-7 meseci koliko i kompjuter. Do pre par dana radio je savrseno. Sada imam problem sa skeniranjem i updejtovanjem.
Sto se skeniranja tice , javlja mi kao da nemoze taj proces da zapocne.
A kod ubdejtovanja uposte nece da zapocne.
Dali sam jea nesto sjebo u ovom slucaju ili je neko stelovanje u pitanju.
Unapred vam se zahvaljujem, doktori za kompjutere.


Nema ovde ni doktora a ni pacijenata za kompjutere .. neko ima više neko manje znanja .. neko manje neko više vremena da pomogne drugima ..
pročitaj prethodne postove i biće ti jasno šta je problem .. potrebno je vreme da se serveri vrate u operativno stanje .. bićete obavešteni kada će biti sve ok .. a dotle će i definicije koje imate biti dovoljne ..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 869 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 8 sakrivenih i 817 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, cifra, comi_pfc, deLacy, Denaya, djboj, dmdr, draganca, dzoni19, Excalibur13, FileFinder, FOX, Georgius, Kibice, krkalon, Krusarac, Krvava Devetka, Lieutenant, maiden6657, MB120mm, mercedesamg, Metanoja, MIg, milutin134, misa2, mkukoleca, mnn2, nebojsag, Petarvu, raptorsi, rodoljub, Sirius, Srle993, ss10, stegonosa, TheBeastOfMG, Trpe Grozni, vathra, vladaa012, vladulns, vukdra, wizzardone, 125