DAP

1

DAP

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Poznato je da uz program DAP dolazi spyware,i to je jedini razlog zbog kojeg sam ga izbrisao pre nekoliko meseci.Razmisljam ponovo da ga vratim jer je brzina downloada veeeoma mala bez i jednopg pomocnog programa!E,sad interesuje me da li je daj Spyware,ili adware stvarno toliko opasan ili mogu jednostavno da kazem KAv-u da ga ignorise?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jul 2004
  • Poruke: 469
  • Gde živiš: Kragujevac

Probaj FlashGet - odlican je



offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

I ja koristim FlashGet povremeno, ali je Operin download menager sasvim dovoljan za "obične" downloade.
Poznajem DAP dobro i ne vidim ni jedan razlog zašto bi ga instalirao, jer ne nudi ništa više od drugih download menagera, a pogotovo ne od FlashGet-a.

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

kgnikola ::Probaj FlashGet - odlican je

MS AntiSpyware nalazi preko 400 ad/spyware (free verzija), ali priznajem da je dobar,posebno sto je na srpskom.

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

teacher ::I ja koristim FlashGet povremeno, ali je Operin download menager sasvim dovoljan za "obične" downloade.
Poznajem DAP dobro i ne vidim ni jedan razlog zašto bi ga instalirao, jer ne nudi ništa više od drugih download menagera, a pogotovo ne od FlashGet-a.


E ja vidim, Cim sam ga instalirao( nisam se obazirao na ono sta dolazi uz njega) prvo sto mi se izgubio yahootoolbar,onda...nista nije mogao da download-uje ( nije do firewalla stavio sam ga da sve propusta) jednostavno iz nepoznatog razloga nista nije mogao da skida,

P.S.Planiram da ga batalim! Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2004
  • Poruke: 187

@sspin
Nije to do flash geta(ako mislis na njega) vec do tebe.
Nesto nisi uradio kako treba,on je proveren... pa radi svima.Koristis li proxy?
Pozdrav

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Alooooooo zemlja zove malawi ----
ja koristim DAP,a ne flash-Get!!!

P.S.Ne zameram ti mozda si nesto pio hee

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2004
  • Poruke: 187

Pa druze post ti je suvise konfuzan sa replikom u globalu na Flash Get,pa sam stoga i pomislila da se radi o njemu.
Inace ne pijem! Wink
Pozdrav.

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2005
  • Poruke: 101
  • Gde živiš: Paracin

Ja sam juce pokusao da instaliram Flash gate ali mi je MS antispyware blokirao instalaciju i upozorio me da u njemu ima spywera pa sam odustao od instalacije. Koristim Net transport za download

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

sasadinic ::Ja sam juce pokusao da instaliram Flash gate ali mi je MS antispyware blokirao instalaciju i upozorio me da u njemu ima spywera
Ajde Smile. Spyware u okviru Flashgeta, m$ antispyware tretira kao srednje opasne, medjutim isti su potpuno bezopasni, a Flashget se pokazao kao najbolji downloadmanager. Uostalom, ukoliko je neko hipohondar, moze koristiti i implementirane download managere u svojim browserima, ali ne vidim ni jedan razlog zasto to ne bi bio FlashGet.
A sto se tice DAP-a, on nije ni vredan moga pomena...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1193 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 6 sakrivenih i 1140 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., airsuba, Alibaba1981, aramis s, babaroga, bagor10, Bojan85, bojank, Boris Bosiljčić, cemix, Centauro, darkangel, darkstar101, dejina811, djordje92sm, Dorcolac, Georgius, GORDI, havoc995, Klecaviks, kybonacci, loon123, LUDI, mercedesamg, Mercury, mnn2, moldway, mushroom, nenad81, ObelixSRB, pein, procesor, raptorsi, S2M, Sir Budimir, slonic_tonic, solic, Tas011, Vatreni Zmaj, vladaa012, vladulns, wizzardone, Zaledjeni, zillbg, zixmix, šumar bk2