GPRS free do 21 septembra

1

GPRS free do 21 septembra

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Bilo je reči da će raditi do prvog, al danas kad sam kumu konfigurisao mobilni, prijatan glasić na 063/9863 za podršku me je lepo iznenadio ovom informacijom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Lepo, lepo, pale narod, vide da se dosta ljudi prilimilo, pa da nas napale jos malo, onda necemo ni ostetiti kad dodje taj 21. a oni ce uzeti neki dinar vise ! Smile Blo kako bilo, lep gest od strane Mobtel-a !



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Samo da napomenem da uključite "reminder" na svojim mobilnima, da vas podseti recimo 20-og isključite GPRS jer će vam računi ili kartice biti lagano sasušene što se tiče kredita. A da bi ste se isključili morate zvati 063/9863. Šta mislite kolko će biti onih koji će to zaboraviti?

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Pa o tome i pricam, to je varijanta na koju igraju. Znas li da im je manje od 1 % korisnika koristilo govornu postu, sa starim fazonom gde se preslusavanje naplacivalo ? A na 064 gomila ljudi koristi istu, posto je FREE ! A poneko i kupi karticu zbog toga sto mu treba sekretarica, a nece da je placa kao prvu ljubav.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

pa zar jednostavno ne mozes da ne koristis GPRS ili bas mora da zoves 9863 i da im kazes?!

mislim zar nisu rekli da ce se GPRS naplacivati po protoku, a ne po vremenu i kakve to ima veze sto neko ima aktiviran GPRS, a ne koristi ga?

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Plaćaćeš samo aktivaciju plus protok ako se budeš konektovao, ne znam kolko, videćemo. Ništa nije džabe kod Karića, tenutno jeste al kasnije.... Smile

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Bice cene prilicno visoke, prema nekim najavama... mms 30-45 dinkica...

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Samo da vam kazem... Nisu oni zbog "publike" prodruzili GPRS, nego kada sam zvao oko 15 Avg reklisu mi da je produzeno, do 21 Sep samo zato sto imali su dosta problema oko GPRS-a... Tako da su si sami produzili taj rok.. A sto se tice Mobtelovog GPRS-a, nisam zadovoljan - jer je ograniceno na samo 4000 bajta, tako da ako imate da skinete neku npr. igru od 47 kb nema sanse da je skinete... To sam proverio u Call Centru i na nekoliko telefona... Sony Ericsson T68i, T68ie, T200, Nokia 3510i, 5100. Ali mozda ipak kada pocne da se naplacuje budu prosirili... Kada sam pitao za prosirenje u Call Centru nisu mi odgovorili nista precizno... Ostaje nam samo da cekamo...

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Hehe, nije to predvidjeno za download, nego cisto da probas Smile
ICQ radi lepo Smile

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2003
  • Poruke: 88
  • Gde živiš: Vojvodina,Jarkovac

Koga interesuje GPRS mozete aktivirati i na pri-paidu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1260 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 8 sakrivenih i 1214 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, Atomski čoban, Bluper, bojank, Boris Bosiljčić, Boris90, ccoogg123, cenejac111, cinoeye, comi_pfc, dekan.m, Demostant, Denaya, doktor1964, Dr.Strangelove, Excalibur13, flash12, FOX, GenZee, ILGromovnik, ivica976, Joja, Karla, Kriglord, kunktator, laki_bb, mercedesamg, Mixelotti, Mlav, Ne doznajem se u oružje, nenad81, procesor, slonic_tonic, Srki94, Stoilkovic, YU-UKI, zdrebac, 1107