GPRS konfiguracija!

GPRS konfiguracija!

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Evo linka pa ko ne zna nek konfiguriše: http://www.mobtel.rs/usluge/gprs/gprs_konfig.html



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Mnogo mi se svidelo ono freeslanje konfiguracije Smile Da nije bilo toga, polovini ljudi nikad ne bih mogao objasniti kako da konfigurisu



offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ja nisam ni isao tamo.. Uz racun, bre, lepo dobijes sve na ruke za, mislim da je 5 mobilnih modela, fino ti pise korak po korak.. Jedino kada sam konfigurisao Nokiu zezalo me kada mi je rekao stisni select... Pa sam ko manijak trazio gde je opcija select.. Kada oni za dugme da podvrdis kazu select... Hehe, ma bilo je svacega, i lepo je sve objasnjeno... A za slanje profila sam cuo, ali zaista nisam isprobao...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1357 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 7 sakrivenih i 1307 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -[CoA]-, A.R.Chafee.Jr., Apok, Atomski čoban, Bane san, bankulen, bojcistv, Boris90, cvrle312, darcaud, darkangel, Dimitrise93, Djokislav, Dorcolac, dule10savic, galijot, Georgius, HogarStrashni, Ivan001, kokodakalo, Krvava Devetka, Kubovac, kybonacci, Lubica, LUDI, mackenzie, Metanoja, mile23, Mirage 2000N, Miškić, oldtimer, operniki, Panonsky, Parker, Srki94, Srle993, tmanda323, Tragač, virked, VJ, wolf1, zziko, Žrnov