Anarchy Online

1

Anarchy Online

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Anarchy online-MMORPG Nije loše za početak danas sam igrao i već mi je karakter 6-ti nivo! TUTORIAL je prilično velki ali izgleda neophodan tako da još ne mogu da sagledam u celosti igru,arifacte i oružja različitog ima na svakom koraku,za sad koliko god da ginete sve vam ostaje ali ne verujem da će tako biti kad se izađe sa ostrva gde se zapravo dešava tutorial...nekako mislim kad i u ovoj našoj zemlji budu dostupne dobre i kvalitetne internet konekcije da su ovakve igre zapravo budućnost tako da bi realno gledano ovo naše društvo sa MyCity-a moglo da poseduje bar jedan grad Very Happy Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Koliko ja znam igra se preuzima sa sajta www.anarchyonline.com i do 15.tog Januara 2006-e godine je za dz a posle toga..... E da svaki dodatak za igru se placa tj. expanzija. Mada me nemoj drzati za rec a takodje igru nisam probao (56Kbps Dial Up) tako da ne mogu govoriti o tome kakva je sama igra i da li vredi.
E da i igra je teska 'samo' 816 MB Smile Pa narode trazite nekoga sa brzom vezom... Gamzzyyyyyyy Twisted Evil



offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Uspeo sam da je skinem 816mb UF!. www.anarchyonline.com i ladno radi besplatna do januara 2006! Samo se registruješ,ima par pečeva da se skinu uloguješ se i kreneš. Al sad imam drugi problem neće da mi je pokrene sa kablovskog,a sa dial-up LADNO i to na sporijim brzinama radi bez poblema!?!?!? Pojma nemam u čemu je problem sa tom kablovskom!? Za utiske još ne mogu ništa da vam kažem,čini mi se dosta kompleksna,doduše ima uputstvo na sajtu,ali treba tu debelo uhodavanje!

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa pazi na primer ovaj biser sto se mene tice npr Enemy Teritory koji ima losiju grafiku i manje je zahtevan od UT2k4, Counter Strike Sourca ili Half Life 2 radi mi losije u mrezi od navedenih igara. Znaci SVE su originali ali zato ET koci nenormalno na 640 X 480 dok sve ostale igre rade sa max detalja na 1024 X 768 bez problema.
E da BTW ja imam 56 dial up.

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

To je nesto sto se zove optimizacija engine-a. Secate se Quake-a III? Klasican primer. Dok druge stvari, kao sto je gorenaveden Enemy Territory su druga krajnost.
A to za Anarchy Online, nisam bas siguran. Ja sam bas danas pokusavao Starcraft preko neta i jednostavno nece jer odredjeni port nije otvoren. Sta da kazem osim da probas da nadjes jos nekog ko je na istom provajderu kao ti pa vidi da li i on ima isti problem.

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

ruff probaj da instaliras IPX protokol Razz,pa javi dal radi

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

MadZ mislim da će ti bez problema raditi na 56,juče dok sam igrao nisam ništa primetio tek kad sam izlazio vidim da mi je DIAL-up bio na 45!

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

@blood
Ma jok, instaliran mi je IPX protokol pa opet nece.

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

da i ja sam skinuo igru juce..nesvidja mi se grafika..samo kretanje i endzin mada mislim da bi mogla da bude jako zanimljiva josh nisam stigo da je detaljnije isprobam ali..ortak mi je presho taj tutorial i igrao preko neta nije imao nikakve probleme..mada je meni 256/64 ali mislim da ce ici bez vecih problema i sa dial up-om

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Sad i Shadowlands nude besplatno do 17, marta!

Dear citizen of Rubi-Ka,

Your account can now be upgraded to Shadowlands at no cost!

Due to overwhelming demand, we are bringing back our Upgrade to Shadowlands
for Free offer for a limited time.

To use this free offer, upgrade must be done between Friday Feb 25th 2005 and
Thursday 17th of March 2005. You also receive the award winning booster pack
Notum Wars as an added bonus. (Saving you $19.95*)

Here are some features offered in Shadowlands:

-The floating city of Jobe. A city quite unlike any other in the entire
galaxy, a city floating in thin air, hovering silently above the landscape.
-New astonishing playfields
-Two new professions
-Specializations & Perks. Character development and combat are taken
one step further with the introduction of perks, profession specialization
and special attacks.
-The faction system in Shadowlands will introduce new levels of gameplay.
Your actions will have direct consequences on where you're allowed to go,
who will attack you, and who will trade with you.
-A new array of armor, weapons and other items vital to anyone who dare enter
the Shadowlands.
-20 additional character levels and much more!

If you'd like more information about Shadowlands, we invite you to find out more at:
http://www.anarchy-online.com/content/game/shadowlands/
or to view the Shadowlands trailers available at
http://www.anarchy-online.com/content/downloads/media/movies/trailers/.

Ready to upgrade?
Simply log into your account at https://register.funcom.com and choose to
"Upgrade to Shadowlands". If you require additional files to take advantage of
this offer please visit: http://www.anarchy-online.com/content/downloads/tryout/ .
Upgrading an account is permanent and cannot be reversed.

*Upgrading your subscription requires that your account has your payment details.
Subscription fees starting as low as $7.95 per month for a full year plan.

We thank you again for joining Anarchy Online and hope you will remain with us for
many years to come.

Sincerely,
Funcom

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 780 korisnika na forumu :: 2 registrovanih, 1 sakriven i 777 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bokiboks, Milos82