IE 7 Beta ce se pojaviti pocetkom leta

1

IE 7 Beta ce se pojaviti pocetkom leta

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

We have a dialogue to make sure that we're understanding exactly what people would like to have us do in Internet Explorer, and what we've decided to do is a new version of Internet Explorer, this is IE 7, and it adds a new level of security. We will be able to put this into beta by early in the summer. And, one thing to be clear on, this will be in the Internet Explorer that's available to people using Windows XP SP 2. Of course, as well, we'll include these capabilities in the next release of Windows scheduled for 2006, which is our "Longhorn" release. But we decided we're going to have the new capabilities even available befor having the Windows license to the install base here.

http://www.microsoft.com/billgates/speeches/2005/02-15RSA05.asp
i jos ponesto ovde -> http://www.microsoft.com/presspass/features/2005/feb05/02-15Updates.asp


i nevezano za temu a iz istog govora:

We've looked hard at the nature of this problem, and made a decision that this anti-spyware capability will become something that's available at no additional charge for Windows users -- both the blocking capability, and the scanning and removal capabilities. Those are features we think should be available to protect every system.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Živi bili pa videli, ovaj projekat biće ogledalo "Longhorn"-a, s obzirom da će se nalaziti u njemu.



offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Pa zar u beta verziji Longhorna koju neki vec koriste nije IE7 ???

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Pa kako kad još nije ni izašla verzija IE7 beta?

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Pa zbog toga mi j jeste to malo cudno. Cuo sam da je u Longhornu IE7 a sada citam da je tek beta izasla...

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Nadam se da ce uraditi nesto povodom zastite i interfejsa. Ljudi iz M$-a su me prijatno iznenadili sa M$antispyware-om, daj boze da me isto tako prijatno iznenade i sa IE7.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

pa u onom govoru pise da nece izdavati konacnu verziju dok god ne ispune standarde sigurnosti koje su ovoga puta postavili dosta visoko

offline
  • Stane 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2004
  • Poruke: 3590
  • Gde živiš: Niš

Prica se da je IE7 iznudjen potez zbog pojave FireFoxa

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

kako mislis iznudjen potez?

MS je dosada uvek izbacivao nove verzije IE-a uz novi windows, znaci u ovom slucaju IE7 uz longhorn

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Malopre mi je nesto cudno zapalo za oko pa sam morao opet da aktiviram ovu temu... Pogledajte usera KOLE89. Njemu za browser registruje IE8 a covek koristi Windows Longhorn... Znam da postoje programi da se promeni oznaka verzije za IE ali sumnjam da je on to radio, tako da mi sada stvarno ovo gore sto smo diskutovali postaje sve manje jasno Smile

Imate njegovu poruku npr u temi http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=11975&a.....mp;start=0
pa pogledajte browser Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 878 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 4 sakrivenih i 831 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, antonije64, benne, Boris BM, cavatina, dane007, Dannyboy, darionis, FOX, Georgius, ILGromovnik, ivan1973, Ivica1102, JOntra, Karla, kihot, kolle.the.kid, Krvava Devetka, kybonacci, laurusri, Lieutenant, mikrimaus, milenko crazy north, milutin134, Mixelotti, Mlav, mocnijogurt, naki011, nebojsag, nemkea71, nenad81, ozzy, pein, RJ, rodoljub, Romibrat, royst33, Sirius, slonic_tonic, Srle993, uruk, W123, |_MeD_|