S-One - ::Evo Mojih Slika::ako nekog interesuju :) ::

1

S-One - ::Evo Mojih Slika::ako nekog interesuju :) ::

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 77

da ne bi opterecivao forum bzvz, kliknite na link i pogledajte slike... Wink
imam gajbi neke cool paukove koje sam slikao po kuci i dvorishtu, al to kad se vratim sa kop-a... pozdrav i zelim vam ugodno gledanje =)

shone.8k.com/Slike/

P.S. na slici "Shone_i_Trandza" smo ja i Tranvestit... cisto da se zna... a vidite kako zigleda... inace slika je iz Budimpeshte... Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Lep si!
Podsecas me na jednog, ja ga zovem "divljak" Smile Ko zna o njemu znace o kome pricam.Doduse u mladjoj varijanti.





Nadam se da se ne ljutis sto sam stavila ovde dve slike na sajt, vecinu mrzi da klika na linkove da vidi slike.
Imas (djavolski) lepe oci Smile



offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

ma bas si cakan Wink

offline
  • Jimmy  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2003
  • Poruke: 662
  • Gde živiš: Beograd

Pa dobro bre S-One ziv li si ti? Smile
Lepe su ti slikice...poznata mi je nesto ona prva Smile

Pozdravi Bobu Smile

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Dobra bradica

SALA

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 77

hehe pa Hvala Vodolijo Smile a ko je taj divljak mislm "divljak" mozda ga i ja znam kako se zove ?? inace nisam sherovao link da bi se ljutio shto si postavila slike... mene iskreno mrzelo ta postavim ovako... : ) aj ako te ne mrzi postavi sve : ))))))))))))))))

@Jovana
Hvala Wink ako nije sprdnja Razz

@Jimmy
"Pa dobro bre S-One ziv li si ti?
Lepe su ti slikice...poznata mi je nesto ona prva
Pozdravi Bobu "

ccc a ko si ti Razz zivlji sam nego ikad Smile bio sam mesec dana na kopaoniku ishao poslovno, malo radio malo vozio snowboard bilo mi je mmmmmmmm-mnogo dobro Smile aj sad pevaj ko si Smile

@Ceva
"Dobra bradica
SALA"

shta je bre tu shala jeli??? RazzRazzRazz aj reci da nije dobra pffff Razz

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

naravno da nije sprdnja ja sam ozbiljna devojka Very Happy

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

@S-One
Nema na cemu, tu smo da se ispomazemo, to sam ja zbog lepseg pola, da bar nesto lepo vide na ovom forumu, nemoj da se osecas kao objekat, ni slucajno Smile
Ne verujem da znas "divljaka".Video te je, slozio se da bas licite, malo si ti mladji.On ne gotivi muski pol pa ne verujem da ce hteti da se upoznate Smile

Mrzi me da postavljam sve, posle one bradice,... nece ruka, ...Sad Wink

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 77

!BU! pa gde ste bre Smile e hvala josh jednom Smile))

offline
  • Jana 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 1701
  • Gde živiš: Nis

potpuno se slazem sa djavolskim ocima, i sa jovanom.... stvarno si lep Smile

Dopuna: 06 Apr 2005 21:42

i da nisi mozda grk ti po poreklu?! licis mi mnogo na njih... nemam pojma sto!Smile i to je kompliment inace;)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1111 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 8 sakrivenih i 1067 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksandar Tomić, Areal84, Asparagus, babaroga, bojank, bokisha253, Brana01, Centauro, DonRumataEstorski, draganca, Goran 0000, hologram, ikan, ILGromovnik, Još malo pa deda, Karla, kihot, Krvava Devetka, kybonacci, Luka Blažević, Mlav, nenad81, oldtimer, repac, sasa87, simazr, Singidunumac, Srle993, Stanlio, stegonosa, Toper, vathra, VJ, vladaa012, vladulns