Maxthon - THE browser!

1

Maxthon - THE browser!

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Najbolji browser danasnjice (i sutrasnjice) se pojavio u novom izdanju:
~~~ Maxthon 1.2 ~~~

download & info:
- http://www.maxthon.com
- http://maxthon.zoniweb.com (srpski)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Bolji od Firefox-a? Very Happy



offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

@3OPAH
Objani mi dve stvari. 1. Zasto je bolji a
2. Zasto koristis IE onda?

Dopuna: 26 Feb 2005 23:34

Sad mi je jasno. Pa ovo je IE emulator. Pa to ti je kao da koristis IE sa pogleda sigurnosti.

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Niš , Srbija

Ovaj browser koristi IE jezgro pa se i zbog toga ovde prepoznaje kao IE , inace ako vas interesuje nesto tako nezamenljiv i ubedljivo najbolji je AVANT BROWSER kojeg mozete naci na avantbrowser.com


Pozdrav

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

@ ruff_ryder: pa, naravno da je bolji od FFa! I to znatno! FF je super za pocetnike... ima on potencijal, ali bice nesto od njega kad dostigne bar verziju 2.0...

@ Treker: bolji je zato sto ima MNOGO vise opcija, zato sto koristi IE engine (Trident), pa je zato kompatibilnost sa sajtovima potpuna... mocniji je... brzi je... zauzima manje memorije...

@ miloscvj: dobar je Avant, ali je odmah IZA Maxthona Wink

Dopuna: 27 Feb 2005 18:41

Treker ::1. Pa ovo je IE emulator.

2. Pa to ti je kao da koristis IE sa pogleda sigurnosti.

1. ne emulator, nego shell (skoljka) Smile mada, da budem precizan, Maxthon i IE koriste isti engine (Trident), pa bi oba mogla da se posmatraju kao shellovi za Trident Wink

2. da, pa sta? Od kad sam sa svog PCa izbrisao Netscape Navigator Gold 3.01, koristim IE i IE-bazirane browsere... posecujem svakakve zabranjeno i xxx sajtove... i NIKADA nisam imao ni najmanji problem Smile

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

3OPAH :: posecujem svakakve zabranjeno i xxx sajtove... i NIKADA nisam imao ni najmanji problem Smile

Do as you please but I, am not that "bold".

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@3OPAH
Jel treba biti toliko slep i shvatiti zasto toliko velicas te pionire ( ne po tradiciji vec po kvalitetu) u svetu browsera ( Maxthon 1.2 ). Ja cu dati potencijalni odgovor a vi me ispravite ako gresim: Reklama ! Pogledajte 3OPAH-ov potpis i neke stvari ce se iskristalisati. Nije problem nesto reklamirati i velicati, ali problem je ukoliko se nesto potkrepljuje banalnim argumentima.
Dalje "ff je za pocetnike" ?! Wtf ?! Nisi svestan koliko ff ima opcija i sta on predstavlja u svetu browsera.
@miloscvj
Jel moze malo da pojasnis zasto je to najbolji browser ?!
A sto se tice zabranjeno sajtova, nema tog browsera koji ce te zastititi od spijuna i dialera...mozda si zaboravio da imas ukljucen firewall...

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Sa Maxthon-om se dobije samo bolji IE jer se on ugradjuje u njega.

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

m4rk0 ::3OPAH-ov potpis i neke stvari ce se iskristalisati. To je skinuto jer nije dozvoljeno imati u potpisu slike i banere.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Šta je najbolje je subjektivno mišljenje i zavisi od potreba korisnika .. itd.
Po meni se čini da je zbog dodatnih opcija i mogućnosti korisniji od čistog IE'a .. bar do verzije 7 Smile ..

Pitao bih samo 3ORAN'a .. kakva je sutuacija sa popup'om .. da li se to rešava dodatnim plugin'ovima ?
----------------------------------
Instalirao sam ga i znatno mi sporije učitava forum .. doduše keš je prazan za sada .. videćemo kako je za dalje ..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1074 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 8 sakrivenih i 1022 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., atmel, Bojan85, Brana01, cer, darkangel, deimos25, dekan.m, Denaya, Dovla, dule10savic, esx66, FileFinder, FOX, goxin, h8propaganda, ikan, kalens021, Karla, Krvava Devetka, marsovac 2, mercedesamg, mikrimaus, mile23, Milos ZA, milutin134, mkukoleca, Motocar, Ne doznajem se u oružje, nenad81, pein, Polemarchoi, robert1979, samsung, slonic_tonic, styg, Tas011, Trpe Grozni, Vlada1389, VP6919, vukovi, Zimbabwe, Zoca, zziko