Sifre

1

Sifre

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 46

Ja vama sifre vi meni DUSE HAHAHAHA!! Salim se recite igricu i dacu vam sifre!!! Twisted Evil



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jul 2003
  • Poruke: 862
  • Gde živiš: Vrbas / Vojvodina

moto gp2 ...... Question



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 46

Twisted Evil

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 46

sve staze - cdnalsi
pristup extra trikovima u main manu-cesrever
super charged car-u glavnom meniu ukucaj(stavi)juarfick u na pocetku trke pauziraj i ukucaj Twisted Evil imvryfik

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 46

za danas sam zavrsio nastavljam sa radom od sutra,to su ti sve sifre za tu igricu koje sam nasao Twisted Evil

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Midtown Madness 1 kako da otkljucam sva kola

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 46

Trebalo bi da radi D:/Program Files/Microsoft Games/Midtown Madness/midtown.exe-allcars OVO allcars UKUCAS VALJDA Cool

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Imas to podesavanje u propreties od shortcuta.

offline
  • Pastor 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2003
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Bečej

Imas li sifre za igricu THING? Twisted Evil

offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

Sifre su u vidu podesavanja u registry bazi. Odnose se na health, oruzje, municiju! Poslacu ti ako 'oces!

21 Dec 2007 18:28 Source Zaključavanje topica Razlog: Nema svrhu...  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1010 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 8 sakrivenih i 938 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Petar, _Rade, A.R.Chafee.Jr., amstel, Apok, babaroga, bankulen, Ben Roj, BlekMen, Boris90, Brana01, Bubimir, cenejac111, CHARLIE JA., dane007, dankisha, darios, Denaya, Dimitrise93, djboj, djordjekec, dmdr, Dorcolac, Dvojac005, esx66, Fog of War, Georgius, HrcAk47, hyla, Istman, Karla, Kubovac, Luka Blažević, Mercury, milenko crazy north, Mixelotti, mnn2, Motocar, mrav pesadinac, Nemanja.M, operniki, opt1, Panter, pavlo, pein, prashinar, randja26, raptorsi, Ripanjac, ruma, Smiljke, Srki94, Srle993, Steeeefan, Tandrkalo, Tas011, trajkoni018, Tvrtko I, vathra, YugoSlav, Zikapk, zillbg, Zimbabwe, šumar bk2