Kaspersky neće da ga očisti! (Trojan-Downloader.JS.IstBar.k)

1

Kaspersky neće da ga očisti! (Trojan-Downloader.JS.IstBar.k)

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

Ljudi šta da radim? Veryija je 5.0.227, sveže update-ovana.
Trojan-Downloader.JS.IstBar.k Embarassed



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

milanet ::Ljudi šta da radim? Veryija je 5.0.227, sveže update-ovana.
a shta treba da uradish? koga nece kav da ocisti? shta pricash?



offline
  • Pridružio: 06 Mar 2005
  • Poruke: 61
  • Gde živiš: Grad Kragujevac

pribaj iz safe mode da ga ocistis

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

shta ti kaze kav?shta ponudi?reci malo vishe..

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

Ništa ne nudi, samo nastavi dalje sa skeniranjem.
Nema onih pitanja da obriše, stavi u karantin ili slično.
Poslao sam ga KAV laboratoriji pa sad ćekam šta će javiti.
a da probao sam i iz safe mode ali isto neće. Ne mogu da verujem pa to je KAV a ne neki jhbkhjvby program. Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 484
  • Gde živiš: Beograd

Ako imas firewall neki nemoj da brines...

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

evo slike

Dopuna: 24 Mar 2005 19:27

mycity.rs/must-login.png

Dopuna: 24 Mar 2005 19:34

Probao sam F-secure sa PCPRESS diska. Interesantan je al brate smara mašinu kao niko do sad. Ima puno servisa pa opterecuje memoriju i CPU.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Samo ti lepo isprazni cache Internet Explorera i resio si se ovog trojanca.

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

pazi to cesh lako sam da obrishesh...idi na My Computer>pa tvoj hard>Documents and Settings>tvoj user>onda idesh namestish da vidish sakrivene fajlove..tools>folder options>viev>show hidden folders and files>ok> onda idesh dalje tj Local Settings>Temporary Internet Files i sve shto se nalazi u njemu slobodno izbrishi...posle cesh samo morati da se opet ulogujesh na sajtove na kojima imash usere i slicno...ili udji u KAV-ov karantin i idi na ADD i sve to odradi sa njim tj nadji onaj fajl strpaj ga tu i to je to...ako budesh imao problema javi..poz

Dopuna: 24 Mar 2005 19:57

ahaa sad sam video da kazesh da nemozesh da ga obrishesh shto znaci da ranuje na kompu idi pogledaj shta ti se pali na task menadzeru (ctrl+alt+delete)tj nadji ga tamo (nadam se da znash shta ti inace ranuje u procesima)ako ne poshalji nam sliku tvoih procesa...onda pogledaj shta ti se dize uz win (start>run>msconfig>start-up) pa javi ae..

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

Veliki minus za KAV 5. Znam ja za Temp Int. File ali to valjda treba da očisti KAV a ne ja da čistim ceo TIF.
Moram da nađem neki bolji antivirus !
Preporučite mi neki.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 943 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 9 sakrivenih i 880 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, anta, babaroga, Bluper, Boris90, Bubimir, ccoogg123, darios, dejoglina, Dimitrise93, Djokislav, doktor123, DPera, Dr.Strangelove, DragoslavS, esx66, Fog of War, Georgius, HrcAk47, ikan, ILGromovnik, Ilija Cvorovic, Još malo pa deda, Karla, Koridor, kubura91, KUZMAR, ladro, Levi, Luka Blažević, Mercury, MiroslavD, mrav pesadinac, ozzy, pein, pera bager, Petarvu, randja26, royst33, S1Mk3, saputnik plavetnila, sombrero, Srle993, suton, t84dar, Tas011, tmanda323, voja64, Webb, zeo, |_MeD_|, šumar bk2, žeks62