GMail prostor od 2GB?

1

GMail prostor od 2GB?

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

G is for growth
Storage is an important part of email, but that doesn't mean you should have to worry about it. To celebrate our one-year birthday, we're giving everyone one more gigabyte. But why stop the party there? Our plan is to continue growing your storage beyond 2GBs by giving you more space as we are able. We know that email will only become more important in people's lives, and we want Gmail to keep up with our users and their needs. From Gmail, you can expect more.

http://gmail.google.com/gmail/help/about_whatsnew.html

na pocetnoj stranici ima neki counter koji se stalno povecava i kad se ulogujete na gmail onoliko koliko je pisalo na counteru sada vam je toliki mailbox, npr: "1210.261926 megabytes of storage (and counting) for every user."

ko zna dokle ce dogurati sad ovim Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

Mislim daaaaj. Preterano Shocked



offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

jos da mogu sve da iskoristim to (ili makar 80%) bilo bi dobro Smile

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

ma dzaba im sav taj prostor ako nastave sa onim blokiranjem rar i zip attachmenata...

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

Lepo preimenujes .zip u npr. .jpg i uzivaj... Jedino ne znam koje je ogranicenje za velicinu fajla, sinoc sam probao da posaljem 25mb i nije uspelo Smile

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Djole

e tek je to bezveze... toliki prosto, a ne mozes da posaljes file od 25MB

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

Podelis ga u vise manjih?

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

Mislim da .jpg prihvati do 10MB
Inace svaki put kad se logujem on odbrojava i stigao je do 1400... negde sam video da moze da se koristi kao virtuelna particija - zna li neko nesto o tome?

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Moze, ima onih gmail drive extension-a, vidi ovde:
http://www.viksoe.dk/code/gmail.htm

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

10Q ruff ... pogledacu kako to radi - moze na razne nacine da se iskoristi taj prostor.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 2 sakrivenih i 995 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, amstel, Bobrock1, Botovac, darkangel, Futog 74, ILGromovnik, Karla, Kriglord, krkalon, Krvava Devetka, LUDI, m0nstrum_, Mixelotti, mkukoleca, Nemanja.M, paja69, Parker, pein, powSrb, sabros, Shilok, slonic_tonic, sovanova95