Dream Holiday - prevara ili...

2

Dream Holiday - prevara ili...

offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

Legolas ::leta@

U pravu si, nema vecere, ne moras preko njih da putujes, palcen je samo apartman... Da li su tvoji isli bas preko te agencije ( Dream Holiday International ) ili je neka druga u pitanju?


Mislim da je bila rec o Regancy ili tako nesto nisam sigurna...pogledacu sutra ili za par dana pa javim.. (mesko mi sad traziti po papirima)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • star 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 12 Apr 2005
  • Poruke: 1

Pozdrav svima,
ono sto bi vam bilo interesantno ,to je da sam i ja dobio isto pismo.
Nazvao sam telefonom i pozvali su me u subotu u 12 h da dodjem u njihove prostorije,kao to sve vazi 12 meseci ali moram biti ozenjen ,vise od 28 god a manje od 65 itd.....
Prevara ili ne?
nemam pojma
mozda se sretnemo tamo?
Javite sta znate

Dopuna: 12 Apr 2005 20:21

cekam



offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

[quote="star"]Pozdrav svima,
ono sto bi vam bilo interesantno ,to je da sam i ja dobio isto pismo.
Nazvao sam telefonom i pozvali su me u subotu u 12 h da dodjem u njihove prostorije,kao to sve vazi 12 meseci ali moram biti ozenjen ,vise od 28 god a manje od 65 itd.....
Prevara ili ne?
nemam pojma
mozda se sretnemo tamo?
Javite sta znate


Pa to ti je o cemu pisemo...posto to je samo za "bracne drugove" kako bi oni rekli i nemoze da se prenese na nekog drugog. A 12 meseci vazi od kad dobijes pismo i kad se dogovoris sa njim onda ti ta "karta" vazi jos 6-12meseci zavisi gde ides....

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2004
  • Poruke: 311
  • Gde živiš: Novi Sad

Pricala sam sa drugom koji je turisticki vodic i on ne preporucuje takvo putovanje. Kaze da nije prevara, sve je to OK, ali oni ti plate samo smestaj, koji je, u principu, najjeftinji. Sve ostalo platis sam, a to je puno veca stavka. Ja sam, licno, odustala.

offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

Legolas ::Pricala sam sa drugom koji je turisticki vodic i on ne preporucuje takvo putovanje. Kaze da nije prevara, sve je to OK, ali oni ti plate samo smestaj, koji je, u principu, najjeftinji. Sve ostalo platis sam, a to je puno veca stavka. Ja sam, licno, odustala.

Veruj mi i njemu je u interesu da te nagovori da neides jer zasto nebi platila turistickoj agenciji nego nekome drugom.. Nij etacno da je najjeftiniji smestaj..Hoteli su sa 5 zvezdica i sve je all inclusive. A on moze da ti kaze sta hoce, a inace je samo smestaj placen i nista vishe (kad preracunas put vize i sve ostalo opet ti se isplati otici nego odustati-preracunaj destinaciju i sve i idi u agenciju turisticku i pitaj koliko bi te kostala takva relacija all inclusive pa ces videti). Nazovi za tu ponudu, idi raspitaj se...niko te netera da odes, bitno je da uzmes papir pa ti odluci narednih 6 meseci hoces ili neces jer ima rok vaznosti. To sto si otisla nista te neobavezuje:)

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2005
  • Poruke: 1

Pozdrav svima
Danas sam i ja dobila pisamce od Dream Holiday International p me interesuje jel bio neko od Vas tamo i jesete dobili taj smestaj. ustvari ngradu kje dobio maoj svekar ali posto je on razveden preneo je na nas...... cisto da znam da li mi se isplati da idem u bg ili ne.

offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

vanyans ::Pozdrav svima
Danas sam i ja dobila pisamce od Dream Holiday International p me interesuje jel bio neko od Vas tamo i jesete dobili taj smestaj. ustvari ngradu kje dobio maoj svekar ali posto je on razveden preneo je na nas...... cisto da znam da li mi se isplati da idem u bg ili ne.


znas kako procitaj ranije postove i odluci sam....svako je napisao sto je znao i sto je hteo tako da se ponovo prica sve na istu temu...glupo je
poz

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2005
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Novi Sad

hej ljudi,jel neko bio na tom razgovoru u BG-u?
Ima li nekih informacija,jos?
Buduci da sam i ja dobio pisamce,zanima me kako da...i sta da...,a posto sam kratak sa tajmingom,pisite ako ste pricali sa njima,da li mi se isplati da palim za BG cak iz NS-a,ili ne

offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

stole tanja ::hej ljudi,jel neko bio na tom razgovoru u BG-u?
Ima li nekih informacija,jos?
Buduci da sam i ja dobio pisamce,zanima me kako da...i sta da...,a posto sam kratak sa tajmingom,pisite ako ste pricali sa njima,da li mi se isplati da palim za BG cak iz NS-a,ili ne


Sto bi isao/isla u BG? Pa nazovi agenciju i ugovorice ti u NS...moji su isli u NS a ne u BG (jer je blize)

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 230
  • Gde živiš: Beograd

Bio sam ja na tom razgovoru pre par godina sa mojima.
Tada su ljude "izvlacili" na osnovu kratke ankete koju su radili na ulici, a pitanja su se vrtela oko toga koliko putujete, gde putujete...
Kad odete tamo sve deluje mutno, kao neka sekta.Sve fino, sedite popijte sok, a niko da ti kaze o cemu se radi.Elem, na predavanju ti pricaju kao da li vi zelite da vas docekuje limuzina kad idete na letovanje, svake godine letujete na drugom mestu i kao najbolja zivotna investicuja je TIME SHARING!
To sve se odigrava u hotelu, za agenciju nikad cuo i treba da im ostavis 40000e.Naravno, pozvani su oni koji mnogo putuju (pretpostavlja se da imaju para).Pri tome su izrazito drski, tipa: "Glupo je ne iskoristiti ovakvu priliku..."
Ja sam se neverovatno iznervirao, a moji na kraju nisu ni otisli na to putovanje (Maltu), zgadilo im se.
Sve u svemu reklama.Kako je sad, ne znam...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1113 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 9 sakrivenih i 1054 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, armor, bankulen, bladesu, Bluper, bojcistv, BORUTUS, cavatina, darkangel, dekan.m, Denaya, djboj, FOX, ikan, Istman, jaeger, Krvava Devetka, Kubovac, laki_bb, Lucije Kvint, mean_machine, mile23, milenko crazy north, milutin134, mnn2, mrav pesadinac, MrNo, nuke92, pedjolino76, Petarvu, RJ, solic, SR-3m, Srki94, Srle993, Tas011, Torpedo964, Trpe Grozni, tubular, Vatreni Zmaj, vladaa012, Volkhov-M, vukovi, W123, wizzardone, wolf431, Zoca, šumar bk2