Brojac Poseta na Web-u

Brojac Poseta na Web-u

offline
  • Pridružio: 21 Jan 2004
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: Indjija

Treba mi detaljno objasnjenje kako da Postavim Brojac na Web Stranu (citao sam negde na forumu o ovome ali mi nista nije jasno) ??



Unapred Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Ovde je opsirnije pisano o tome...za pocetnike Smile

http://www.avala.de/webdiz/stranice/cgi.htm

Counter-a ima dosta evo jedan link ka njima

ttp://syberm.tripod.com/korisno/counters.html



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Kakav counter hoćeš. Možeš da uzmeš besplatan tako što se registruješ na nekom od sajtova, dobiješ kod koji staviš na stranicu i gotovo. Drugi je bolji ali za njega tvoj hosting treba da ima podršku za PHP. Poželjna bi bila i podrška za MySQL ali nije neophodna.

Ako uzmeš besplatan dobićeš HTML kod koji ćeš kopirati u svoju stranicu.

Za PHP bez MySQL pogledaj sledeći link ponovo napominjem radi samo uz PHP. link

offline
  • Pridružio: 10 Apr 2005
  • Poruke: 80
  • Gde živiš: Jelisejsko polje

Pogledaj sajt:
statcounter.com

Preko njih držim neke countere na par sajtova.

Poz Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1409 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 4 sakrivenih i 1346 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, amaterSRB, Apok, Atomski čoban, Batinas, bojank, Boris90, Brana01, darkangel, DeerHunter, Dežurni pod palubom, Djokislav, dmdr, Dorcolac, drimer, Duh sa sekirom, Georgius, HogarStrashni, ikan, Ilija Cvorovic, Insan, kinez88, Klecaviks, kokodakalo, Kruger, Krvava Devetka, Kubovac, kunktator, Litostroton, LUDI, Luka Blažević, Lukaaa, Lutvo_Redzepagic, milenko crazy north, mkukoleca, MrNo, nebkv, Nemanja.M, nemkea71, Neretva, oganj123, oldtimer, opt1, robert1979, royst33, ruger357, sap, sasa87, slonic_tonic, Srle993, stegonosa, StepskiVuk, suton, vathra, VJ, vukdra, yufighter, Zimbabwe, zlaya011