anti spy program no.1

1

anti spy program no.1

koji anti spy softver je no.1?

  • ad_aware (se personal)>by lavasoft
    40% [21]
  • search and destroy
    26% [14]
  • pest patrol>by eTrust
    7% [4]
  • MS anti spyware>by microsoft
    7% [4]
  • spyware doctor>tools software (pc tools)
    3% [2]
  • spy sweeper>by webroot
    11% [6]
  • hijack this
    1% [1]
  • Ukupno glasova : 52
offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

zanima me koji anti_spy program je naj po vama?
poshto vecina vas koristi vishe od jednog..i jako je teshko reci koji je naj..zamislite da mozete da imate samo jedan! (ko AV) kom od njih bi prepustili sigurnost vasheg kompa?


mislim da ova tema nije vec bila..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Pa ne moze samo jedan. Ja koristim SpyBot i AdAware.



offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

Leggy ::Pa ne moze samo jedan. Ja koristim SpyBot i AdAware.
hehe pa ti glasaj za dva Wink shalim se pa bro ja koristim cetri! pa sam glasao za jednog..jeste da je teshko reci koji je najbolji al..

offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Ne koristim nijedan od ponudjenih vec BPS Spyware/Adware remover

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Adaware je već klasika koja se podrazumeva, MSanti spyware je nov ali ko bolje zna od Microsofta šta treba, Spybot ima imunizator koji je jako zgodan i scan je vrlo brz,a SpywareDoctor ima najredovnije definicije (up-date)... tako da je vrlo teško izdvojiti jedan.

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

evo neko moje subjektivno mishljenje:
---AD_AWARE dobar ali nedovoljno,mnoge stvari propusti pogotovo registry keyeve..
---S 'N D dobar,davno sam ga koristio imao neko loshe iskustvo (slucajnost ali sam nekako odbojan prema njemu,razmishljam se da li da mu dam drugu shansu)
---PEST PATROL odlican po meni bolji nego ova dva gore pomenuta,mnogo puta nadje gomile koje ostali propuste.. (jedino mu zameram na dizajnu koji je jako losh)
---SPY SWEEPER perfektan!!! on kod nas nije josh poznat (mada izvaljujem da postaje) al bice cudo od programa,detaljan je,najbolji je za prvu liniju odbrane(ima odlicne shtitove!izvaljuje svaku promenu u sistemu!) ima ubedljivo najvecu bazu definicija (oko 78.000)dok ostali imaju manje vishe oko 40.000!
---MS ANTI SPYWARE nemam neko mishljenje isti je ko win nevalja ni za...nenalazi nishta shto ostali nemogu tako da...
---SPYWARE DOCTOR ok je mada kad bi mogo da biram samo jednog koji ce da mi cuva komp doctor to nikad nebi bio! on je isto ko MS nishta novo nenalazi...
---HIJACK THIS malo sam ga neshto probao (menja mi neka podeshavanja po winu tako da poshto nije nishta specijalno sam ga unistalirao..

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2005
  • Poruke: 484
  • Gde živiš: Beograd

AdAware (ali Pro verzija) i MS AntiSpyware
zajedno su k'o jedan Smile

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2005
  • Poruke: 2

Potpuno se slazem sa Nikola-BG. Samo sto Kaspersky to sve odradi tako da ovo ostalo nije ni potrebno {ad awere, spyware doctor...}

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Predsednik ::Potpuno se slazem sa Nikola-BG. Samo sto Kaspersky to sve odradi tako da ovo ostalo nije ni potrebno {ad awere, spyware doctor...}
Kaspersky je AV a ne anti spyware i nerazumem kako moze da se poredi sa ovim programima Bebee Dol U svakom slucaju ti je potreban anti-spyware i to bar dva jer jedan nikad ne nadje sve.Moj glas ide za Pest Patrol

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

^next^ ::Predsednik ::Potpuno se slazem sa Nikola-BG. Samo sto Kaspersky to sve odradi tako da ovo ostalo nije ni potrebno {ad awere, spyware doctor...}
Kaspersky je AV a ne anti spyware i nerazumem kako moze da se poredi sa ovim programima Bebee Dol U svakom slucaju ti je potreban anti-spyware i to bar dva jer jedan nikad ne nadje sve.Moj glas ide za Pest Patrol

mojne da skrecete sa teme,KAV delimicno hvata ovu vrstu gamadi pogotovo ako updatujete sa extended baze..uopshte nije losh za adaware,spyware,riskware,dajlere i ostale smarace al nemojte sad o tome!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 803 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 1 sakriven i 774 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Apok, Arahne, Asparagus, Ben Roj, Cassius Clay, Fabius, Georgius, HrcAk47, ikan, ivan1973, janbo, Još malo pa deda, Kubovac, ladro, Leonov, mercedesamg, mik7, Milos ZA, Nemanja.M, Ripanjac, Srky Boy, stegonosa, theNedjeljko, Vlada1389, Vlada78, vladaa012, zillbg