Diskeeper vs. Perfect disc vs. O&O

1

Diskeeper vs. Perfect disc vs. O&O

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Zanima me ko je od Diskeepera O&O i perfect disca najbolji po pitanju defragmentacije.Znaci ne zanima me koji je brzi, koji ima bolju opciju set it and forget it,nego samo defragmentacija



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

Iz dugogodišnjeg iskustva PERFECT DISK.
Imaš novu verziju 7.
Probao sam sva tri i po mojoj proceni on je najbolji.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Mislim da ce se svi odgovori svesti na subjektivna misljenja posto su sva tri programa gotovo identicni po brzini i efikasnosti, mada blagu prednost dajem diskeeperu.

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

Takodje koristim diskeeper.. Probao sam i perfect disk, nekako mi je dk bolji.. Stvar navike, mozda...

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Diskeeper je odlican po meni, tako da je moj glas iskljucivo za njega. Radi bez greske. Trenutno koristim verziju 9.0.511 Pro.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

imao sam neku bagovanu verziju O & O,pa cu probati diskeeper.Vidim da ga hvalite.

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

diamond73 ::imao sam neku bagovanu verziju O & O,pa cu probati diskeeper.Vidim da ga hvalite.
Takodje, probao sam ga po tvojoj preporuci , ali nista. Mad

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@ironman
Sta podrazumevas pod tim "nista" Smile....jel nisi resio neki problem ili se stvorio novi, ili nesto drugo

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Diskeeper lite edition,vrlo dobar program.
Ali pre toga uradi def win-ovim alatom i iskljuci page fail(samo za 512 ili vise ram-a) i posle ga vrati na normalu,pa koristi Diskeeper jer nema boljeg.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

ma system mechanics vec godinu dana,mozda ima i boljih ali kad se kombinuje sa ciscenjem i kompresovanjem registry-ja...

nije lose ubrzanje sistema.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1348 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 4 sakrivenih i 1319 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandarbl, Alibaba1981, aramis s, bojcistv, Bubimir, CikaKURE, comi_pfc, cvrle312, Dimitrise93, djboj, Dorcolac, galijot, hyla, janbo, Luka Blažević, Mi lao shu, milimoj, novator, Outis, shaja1, Trpe Grozni, VJ, Vlada1389, vukdra, Wrangler