Resident Evil: Extinction

1

Resident Evil: Extinction

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

NAPOMENA:
Promenio sam naziv teme jer je i ime filma promenjeno.
Ne znam zbog chega ali film je iz dosadashnjeg naziva Afterlife preimenovan u Resident Evil: Extinction


Posle drugog dela Resident Evil: Apocalypse koji i nije proshao neshto narochito kod publike u planu je i treci filmski nastavak legendarne horor igre pod nazivom Resident Evil 3:Afterlife.
Za sada se jedino (nezvanicho) pominje da ce Paul Anderson(rezhirao prvi deo i napisao drugi) rezhirati treci deo kao i to da je Mila Jovovic izrazila zhelju da se pojavi i u trecem nastavku Resident Evil-a

"Uvek sam zamišljao Resident Evil kao trilogiju"
"Prvi film je bio prethodnica svetu iz igre.Resident Evil: Apocalypse ukrsta svetove filma i igre. A treći će biti nastavak igara. To je fini luk - predistorija, igra, a onda nastavak igara.-rekao je Paul Anderson za The Hollywood Reporter

Film treba da stigne u bioskope u toku 2006 godine



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

u super nadam se da ce treci deo biti najbolji ...jos nije izasla podela uloge ali sigurno ce Milla opet da igra

http://www.imdb.com/title/tt0432021/



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

I evo jos zombija za klanje...

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Odlicno, jedva cekam. Smile

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Prvi je bio odlican, drugi su zas*ali (moje misljenje), a valjda ce ovaj biti dobar.

offline
  • Pridružio: 07 Maj 2004
  • Poruke: 1527

Ma cool je bio i drugi,mene odusevio onaj timski rad,znate one ljude sto se ustekali u jednu zgradu i brani ih snajperista,a ovi sa sacmarama,uzijima i pistoljima cekaju dole zombije ako im se priblize.Jedva cekam treci deo.

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Uuu jedva cekam 3 deo

offline
  • Pridružio: 09 Jan 2005
  • Poruke: 18

Ma dobar je drugi,cak vrlo dobar,xtra kraj.A i retko je nastavak bolji od prvog dela.

offline
  • DJ i voditelj
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 612
  • Gde živiš: SRBIJA, Beograd

Omadawn ::Ma dobar je drugi,cak vrlo dobar,xtra kraj.A i retko je nastavak bolji od prvog dela.

Da apsolutno se slazem sa ovim misljenjem....prvi deo mi se bas svideo (inace nisam bas ljubitelj horora), drugi deo mi je bas bio logican nastavak koji je sasvim fino povezao prvi i drugi deo...tako da mislim da ce treci biti rasplet kako i dolikuje a svi smo videli zavrsetak drugog dela....

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2005
  • Poruke: 198
  • Gde živiš: Subotica

Ja jos uvek nisam pogledala drugi. Ali sam igrala sva tri dela igrice i treci je ubedljivo najbolji, pa ocekujem da ce i film biti dobar.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1041 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 8 sakrivenih i 990 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, bankulen, bojanM84, bokisha253, Boris BM, crnitrn, darionis, Denaya, DPera, dushan, gomago, goxsys, Ivica1102, Kibice, krkalon, Kubovac, mercedesamg, Metanoja, MikeHammer, milanovic, Mixelotti, Miškić, moldway, muaddib, Nikolaa11, operniki, pacika, Panter, Parker, pera bager, Petarvu, powSrb, procesor, RJ, ruma, stegonosa, Toper, Tvrtko I, vathra, virked, x9, zbazin