Izmene u profilu

Izmene u profilu

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Malopre sam rekao jednom clanu da promeni avatar jer je animirani ali mi on rece da nema ta opcija u profilu. Posto mi bese cudno da nema morao sam sam da se uverim i vidim da stvarno nema Shocked

Kako sad to?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Dodavao je peca ono za pravilnik pa je verovatno tu doslo do neke greske. Sad cu mu javiti.



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

sredicu u toku noci

Dopuna: 11 Apr 2005 1:11

sredjeno

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2005
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: Mladenovac

ok. Zamenio sam avater. Smile

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

A korisnicko ime(primetio sam da ga neki menjaju), ali kod mene nece(hteo sam da stavim veliko pocetno slovo).

offline
  • still 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2005
  • Poruke: 639
  • Gde živiš: beli_grad>gistro

ironman ::A korisnicko ime(primetio sam da ga neki menjaju), ali kod mene nece(hteo sam da stavim veliko pocetno slovo).
nemogu da verujem da vas tolko mrzi da malo potrazite..tema je bila pre par dana... http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=13067

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

upravu je still

LOCK

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 902 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 2 sakrivenih i 884 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, drimer, ekser222, Istman, Kruger, mean_machine, mgolub, mnn2, operniki, panzerwaffe, RecA, Trpe Grozni, Tvrtko I, W123, yufighter, zzapNDjuric99