raskid

1

raskid

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 46

Kako se osecate kada vas neko otkaci,ili vi nekog otkacite ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Pa otkacinjanje nije nikada prijatno.



offline
  • Blshka 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2003
  • Poruke: 590

heh zanimljiva pitanje
pa ukratko kod mene stvari stoje ovako
kad mene neko otkaci iscooliram, ne dramim niti tugujem Smile cak stavise pomalo sam srecna jer je on na gubitku a ne ja. Tj nije svestan sta gubi a ako veza nije bila nista posebno i nije nam islo jos sam i zahvalna sto je to uradio umesto mene, ucinio mi uslugu da ne moram ja da se mucim oko objasnjavanja. hehe znam pomalo egoisticno razmisljanje (sto bi neki rekli: konzerva), ali sta cu Very Happy that's me Wink
e kad nekog ja otkacim onda je vec druga pricica, ako mi je osoba koju sam ja otkacila znacila malo vise stvara se onaj osecaj krivice, praznine, griza savesti a ponekad mi pada na pamet u takvim situacijama da sam bas qcka sto to radim, a ako se radi o osobi sa kojom mi bas ne ide ili sam promenila misljenej na gore o njoj onda se mnogo ne nerviram, osecaj olaksanja pomesan sa nekom sitnom grizom savesti.

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

A kako se mozes osecati? Ako je neko do koga ti je stalo . . .. GRRRRR, ako je neko "USPUT", onda ni ne osecas! Smile

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Meni se čini da sam jednom u nekoj sličnoj rubrici opisao kako to kod mene izgleda.
Prvo veče je najgore ako sam "šutnut" a voleo sam tu osobu, isplačem se ko kiša da me niko ne vidi. Zatim je svakim danom sve lakše i lakše. I ako znam da je bolje tako, ako me već ne voli, al taj vihor mora da prođe, jače je od mene. A ako ja "šutiram" onda nema puno razmišljanja i nema griže savesti, bolje i za nju i za mene.

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Pa imaju ona dva, vec cuvena stanja don¨t worry be happy i don¨t happy be worry, zavisno sta je razlog, a ko inicijator. Moji osjecaji u vezi s tim su u jednom slucaju akutna turobnost ili hronicni osjecaj lakoce.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 310
  • Gde živiš: Valjevo

Sta da ti kazem kada je vec sve receno, iskreno ne volim da raskidam ali nekadas se stvarno mora, nevolim kada me vuku za nos. A kada samnom raskidaju, pa i nemam puno takvih iskustava (nije da se hvalim naprotiv) ali neobracam mnogo paznju na nebitne stvari, cim dodje druga sve je OK i ljubav ponovo cveta, prava devojka leci sve rane Smile Smile Smile

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 488
  • Gde živiš: Niš

Ako volis, teze je kad ostavljas!

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

MilanO ::Ako volis, teze je kad ostavljas!
Pa ako volis, zasto bi ostavaljao??

Ali svakako je teze ostavaljati, nego biti ostavljen...bar meni...Ali opet, ako te ostavi osoba koju ti volis...i to boli...
Ne znam sta da kazem ...

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

U Nisu ( gde sam proveo najlepse godine svog zivota ) , pravili smo razliku izmedju devojke i zenske. Raskid sa devojkom uvek tesko pada ( mozda tek posle raskida i shvatis da ti je bila devojka a ne zenska ). Sa zenskama je drukcije, njima jednostavno prestanes da se javljas. Ako vidis da se ni ona ne kida bas da ti se javi - onda je to najlakse.
Imao sam prilike da me cak neke cure izigraju ko magarca ( nije mi tolko tesko ovo da priznam - ucio sam se na svojim greskama ).
Tako recimo pridje super cura kojoj se nenormalno svidjas, naravno da je situacija vise nego fantasticna. Onda ta ista cura slavi rodjendan te nedelje. Ti naravno kupujes neki mnogo fin poklon i na zurci izigravas najboljeg moguceg momka i ona najfiniju curu. Sutradan je vec sve naopako. Onda skontas da si iskoriscen samo da budes maskota na zurci.

Posle kazu da su muskarci sv**e ....

Da ne kvarim opste raspolozenje, bilo je i mnogo lepih trenutaka u zivotu...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 944 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 5 sakrivenih i 897 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Atomski čoban, bokisha253, BORUTUS, Bubimir, cavatina, darios, debeli, djboj, Dovla, esx66, Frunze, Georgius, Helket, ILGromovnik, Još malo pa deda, Kubovac, kunktator, Marko Marković, MB120mm, Metanoja, mikrimaus, mrav pesadinac, nemkea71, nenad81, NoOneEver Dreams, ozzy, panzerwaffe, pein, Romibrat, ruma, saputnik plavetnila, Sirius, stalja, Steeeefan, suton, Trpe Grozni, vasa.93, Vlajman1957, VP6919, šumar bk2