Internet preko struje

Internet preko struje

offline
  • Pridružio: 07 Avg 2003
  • Poruke: 174
  • Gde živiš: Kraljevo

Evo malo o tome (SK,9/2002)

sk.rs/2002/09/skin01.html

Dodatak (2/2003)

sk.rs/2003/02/skin01.html



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Ako to neko misli kod nas da primeni - svaka mu cast.
Ima da spali celu kucu a ne komp...



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ovo ne pokusavajte sami kod kuce, ljudi koji ovo rade su visoko trenirani i obuceni profesionalci . . . Smile Smile

offline
  • Pridružio: 07 Avg 2003
  • Poruke: 174
  • Gde živiš: Kraljevo

Link trenutno ne radi zbog free hosting,moram da prebacim na neki drugi! Sad

offline
  • Pridružio: 07 Avg 2003
  • Poruke: 174
  • Gde živiš: Kraljevo

Sada je ok,ne znam ni sto sam skenirao Smile

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

hehehe.. šta da vam kažem odavno je to kod nas u upotrebi ..
i nato je saznao to na teži način Very Happy

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Kolko ja vidim kroz strujne kablove će izgleda moći sve da se radi. Zapitao sam se da li će moći, uz recimo modifikaciju novih računara, kroz struju da mi uđu u komp i pregledaju šta imam na istom.

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Naravno da može .. samo ta tehnologija tek treba da se razvija .. umesto telefonskih kablova koriste se el. kablovi .. za sada se koriste u većini evopskih zemalja samo u vojne svrhe a komercijalne verzije su pod odredjenim ograničenjima ..
Nije loša stvar pogotovu za interne mreže .. nema dodatnih kablova i kanalica .. bušenja zidova itd ..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1031 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 965 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, arsa, babaroga, bojank, dane007, dankisha, DeerHunter, djboj, Djokislav, Djokkinen, Djordjevic, Doca, doklevise, DonRumataEstorski, Dorcolac, dragoljub11987, dule10savic, GandorCC, gorican, havoc995, ikan, Istman, Još malo pa deda, Klecaviks, kunktator, kybonacci, lord sir giga, LUDI, Luka Blažević, mercedesamg, Metanoja, mgolub, milenko crazy north, MiroslavD, Misirac, mnn2, mrav pesadinac, Nemanja.M, nemkea71, Neretva, oldtimer, pein, sap, sasa87, slonic_tonic, Stoilkovic, tubular, vathra, VJ, Vlad000, vladulns, voja64, Volkhov-M, Wrangler, yufighter, zixmix, zlaya011, 79693