Koji program za arhiviranje sadrzaja diskova?

1

Koji program za arhiviranje sadrzaja diskova?

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2003
  • Poruke: 180
  • Gde živiš: Beograd

Kao sto tema kaze, potreban mi je program u koji cu da ubacim sadrzaj svakog diska sa programima, imam brdo Mikro i PC Press diskova i hteo bih da imam sve na jednom mestu. Koristio sam Where Is It (verziju 3,??) i odusevljen sam, samo sto sam koristio trial verziju koja traje mesec dana. E sad, da li bih mogao negde da skinem neku stariju verziju Where Is It koja je besplatna, ili da skinem neki drugi program?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Maj 2003
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: NBG

evo ti po nazivima instalacionih fajlvoa:

disclib_install_v1.0.4.exe
viscd190.exe
catfish.zip
Cathy.zip
MList.zip



offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 333
  • Gde živiš: KG

Ja koristim Where is it 3.5.3 i stvarno je ok. Mislim i da je dosta rasprostranjen tako da lako mozes da razmenjujes svoj katalog sa drugima.

Dopuna: 19 Jun 2005 16:29

P.S. Ima i srpski jezik automatski otvara fiokicu kada ocita disk ima pretrazivac ljusti banane dere se na komsije i.t.d...........

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

WhereIsIt je najbolji... Imas domaci HereItIs (besplatan za gradjane SCG!)...

a i Google Desktop Search ima dobar plugin za to...

ja inace koristim WhereIsIt 2.16...

offline
  • GZ  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 27 Mar 2005
  • Poruke: 474
  • Gde živiš: Novi Sad

Uh. kako mocna stvar.. Ovaj WhereIsIt.. Ne bi povjerovao kako dobro odradjuje posao.. Isplati se i kupiti ga ako je moguce.. Stvarno cool stvar...

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

WhereIsIt je stavarno odlican sve stavri arhiviram na njemu pa cak i mp3 sa hdd javi se na ICQ ili e-mail pa cu da ti nadjem neko resenje za to Wink

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 333
  • Gde živiš: KG

D ima negde i novija verzija od ovog mog 3.5.3 no nesto nije bila dobra. Ako neko nagazi dobar link za noviju verziju neka javi.

Dopuna: 26 Jun 2005 2:17

!@#$%^&*()_+ Uvek progutam neko slovo.....moram da veceram ovako vise ne ide

Dopuna: 26 Jun 2005 12:24

I jos nesto dali neko zna kako iz ovog programa prebaciti spisak u exel?

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

Prvo dodaj slektuj diskove koji su ti potrebni (nar. SVE) onda desni klik ne te diskove pa na User List pa na Add to User List.Onda kliknes na View User List otvorice ti se novi prozor u tome prozoru klikni na ikonicu od stampaca tu onda namesti umesto Printera da ti Report Destination bude Exel posle toga samo klikni na print i sve je sredjeno!

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Stenley ::WhereIsIt je stavarno odlican sve stavri arhiviram na njemu pa cak i mp3 sa hdd javi se na ICQ ili e-mail pa cu da ti nadjem neko resenje za to Wink
Kako u WhereIsIt-u da arhiviram stvari sa HDD-a?

offline
  • GZ  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 27 Mar 2005
  • Poruke: 474
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa koliko znam jednostavno..


Imas opciju da slektujes drajv koji ces da skeniras i da ovaj program procita podatke sa HDD-a kojeg oznacis, ili particije i napises neko ime ako zelis a ne moras i on ce da arhivira taj HDD ili particiju koju si oznacio i to je to...

A sto se tice verzije koliko se sjecam zadnja je 3.6.2 ovog programa.. Link trenutno nemam, a ako ga budem skoro nasao napisacu.. Poz.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1378 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 10 sakrivenih i 1328 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ageofloneliness, Boris BM, Brana01, CikaKURE, darkangel, draganca, Dukelander, dzoni19, Excalibur13, Georgius, gmlale, hyla, janbo, Kibice, kolle.the.kid, ladro, lord sir giga, Lošmi, Luka Blažević, Mcdado, mercedesamg, Metanoja, milimoj, Milometer, Misirac, Mixelotti, mocnijogurt, Nemanja.M, raptorsi, Smajser, Stanlio, stegonosa, Toper, Vlada1389, vladulns, voja64, yrraf, zbazin, zlaya011