Da li ovakav Flash Get!?

1

Da li ovakav Flash Get!?

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2004
  • Poruke: 187

Par dana trazim odgovarajucu zamenu za ovaj download manager... Zasto? Confused pa zbog ovoga:
mycity.rs/must-login.png

Volele bih da znam da li su ovo "samo" nebitni razlozi da bi ga napustila...? Sad .,zato sto stvarnoo nemogu da nadjem odgovarajucu zamenu sto se tice "zavrsavanja posla" probala sam DAP,Get Right ali su mi oba nekako jako spori a i nekada neefikasna u startanju downloada(nasuprot flashu....) ... nemaju ono "veliko zeleno prozorce" koje pokazuje progres i lako se "nisani" i otvara Flash Get., Sad ...A sa druge strane ovo me je stvarno zabrinulo kao laika,samim ti sto je scan potvrdio i spyware sweeper! znaci nije nepotvrdjena.
Da li tu ima malo vise narusavanja privatnosti?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

FlashGet ima spyware osim ako ne platis. Mada mozda ce se i tada naci koji spyware (samo sigurno manje nego u free varijanti).
Ja sam ga zbog toga i odbacio i sada koristim GetRight bez ikakvih reklama i spyware-a.
Bar mi ni jedan program namenjen za cuvanje privatnosti nije nista prijavio.



offline
  • Pridružio: 08 Dec 2004
  • Poruke: 187

@snoop

Probaj ReGet D... Wink

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Ja koristim FreshDownload, lepo se registruješ posle 30.dana i sve super Smile šalju ti mailove i obaveštenja na tvoj mail ali ništa strašno ne zatrpavaju te, nema spyware i nikad nisam imao problema, meni vrši posao Cool

www.freshdevices.com

Fresh Download is an easy-to-use and very fast download manager software that turbo charges downloading files from the Internet, such as your favorite mp3 files, software, picture collections, video, etc. Unlike any other similar utilities, this software is 100% free, no charges, no banners, no spyware.

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

jesi li probala Free Download Manager?

www.freedownloadmanager.org



jos screen-ova:
http://www.freedownloadmanager.org/screenshots.htm

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

@ZoNi

Ima li FDM opciju always resume kao DAP?

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Sta hvali i DAP-u

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

omg.. pa ko je rekao da mu nesto fali? Pitam ZoNija za odredjenu opciju...

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

ne znam... ja koristim Download Express, ali je FDM slicniji onome sto treba malawi, pa sam ga zato preporucio... inace, FDM imam instaliran kuci, pa mogu da pogledam (ali, kao sto rekoh DE mi je default d/l manager)

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

Ja koristim DAP,istina ima mnogo reklama ali sta ces.
Probao sam i Free Download Manager,i to je dobro ali ne ubrzava toliko kao DAP.Jedno vreme sam koristio FlashGet i GetRight (onda jos nisam bio cuo za anti-virus i anti-spijunske programe Wink ) ali ni oni nisu nista posebno....

Tako da je pomeni:


DAP!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1066 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 4 sakrivenih i 996 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, amaterSRB, aramis s, armor, Atomski čoban, babaroga, BlekMen, Bobrock1, cenejac111, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, djboj, Djokislav, draganca, draggan, dule10savic, esx66, FileFinder, Frunze, goxin, havoc995, Ivan Campo, Kibice, kobaja77, krkalon, kunktator, laurusri, ljubacv, mercedesamg, Mercury, milenko crazy north, milimoj, Milometer, milutin134, nemkea71, nikoladim, Nobunaga, novator, oldtimer, Panter, panzerwaffe, procesor, rasok, Recce, Romibrat, royst33, ruger357, ruma, S2M, savaskytec, shone34, Sirius, slonic_tonic, solic, Stoilkovic, Sumadija34, suton, uruk, vathra, Vlada1389, VojvodaMisic, wolverined4, žeks62, 125, 1107