Easy Office: Sve moguce aplikacije u 93 MB !

Easy Office: Sve moguce aplikacije u 93 MB !

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ok sad se nasmejte i kazite ovo je smesno Wink ... Ali verovali ili ne u ovom programu imate sve moguce:
PDF, WORD+ Sve ostale office alate+ ZIP +RAR+ Antivirus (evo slike https://www.mycity.rs/must-login.png (ja pomislio norton covece kad ono ClamAV ali opet...ima AV-a Wink +Simpaticno izgleda)+Calculator+Easy Speler+ Easy Image Viewer+Easy Note PAD!!!!! Zapanjio sam se sta sve nema... I to u 93 MB!!! Znaci lepo obavlja posao za koji je zaduzen i onako ima malo sarma ceo prog.... Probao sam sve module i svi rade zanci apsolutna preporuka za one koji hoce sve na jednom mestu Wink
Link:
http://www.download.com/3000-2079-10054140.html (93 MB)

m.p. E pa sad .... Ja imam neku verziju koja staje na 45 MB pa sam zato cesto u textu pominjao " I sve to u ..MB" ... Steta sto nemam link do te verzije ali probacu da nadjem malo strpljenja (do tad gledajte screenshot Nortona.. PARDON Easy Office ClamAV-a Mr. Green )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

ClamAV ili Claim AV ?



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ClamAV ... Moja greska (ispravljeno Wink )...
Samo da dodam da ovaj paket ima i OK! e-mail client....
linka do starije verzije (jeste starija ali ima 45 MB!!) nemam bas zivaca da trazim ali ako neko hoce starija verzija je 7.2 (znaci trazite Easy Office 7.2)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1219 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 6 sakrivenih i 1160 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Alibaba1981, aramis s, babaroga, bagor10, Bojan85, bojank, Boris Bosiljčić, bufanje, darkangel, dejina811, djordje92sm, DonRumataEstorski, Dorcolac, flash12, GandorCC, Georgius, GORDI, goxin, havoc995, Klecaviks, kybonacci, loon123, LUDI, madza, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milenko crazy north, Milometer, moldway, mushroom, nuke92, panonski mornar, pein, procesor, raptorsi, S2M, slonic_tonic, solic, SR-3m, Toper, vlad4, vladaa012, vladulns, wizzardone, YugoSlav, Zaledjeni, zdrebac, zeo, zillbg, šumar bk2