Strajk korisnika mobilnih telefona,

Strajk korisnika mobilnih telefona,

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ali ne kod nas!
Nigerijci bojkotirali mobilne operatere
Nigerijska nacionalna udruga telekomunikacijskih pretplatnika pozvala je na bojkot korištenja mobitela prošli petak. Jednodnevni bojkot trebao je natjerati GSM operatere da snize cijene usluga i poboljšaju pokrivenost. Bojkot je podržala nacionalna Udruga GSM pretplatnika i Udruga za zaštitu potrošača Nigerije.
Lokalni mediji javljaju da se na bojkot odazvalo priličan broj korisnika GSM usluga i prodavača mobitela od kojih su neki čak i zatvorili dućane na cijeli dan.
Poziv na bojkot proširio se SMS porukom u kojoj je stajalo: "Snizimo GSM tarife! Pridružite se masovnom protestu. Isključite svoj mobitel u petak, 19. rujna 2003. Operateri će izgubiti milijune. Upalilo je u Americi i Argentini. Šalji dalje.".
Nakon bojkota predstavnici operatera su obećali sniženje tarifa.
Možda bi "upalilo" i kod nas...(A.R.) 

( preuzeto sa www.crogsm.com )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jul 2003
  • Poruke: 862
  • Gde živiš: Vrbas / Vojvodina

Pa koliko se ja secam bilo je nesto takvo organizovano i kod nas.
Pre jedno 2 godine kada je mobtel najavijo naplacivanje sms poruka, koliko se ja secam....



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Da secam se i ja , ali i sami vidimo koliko je imalo uspeha! Sad

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Bager ljudi, bager nama fali a ne štrajkovi. Smile
Šalu na stranu neda se Karić tako lako, naviklo to na velike pare za malu uslugu. Ako se krene u štrajk to stvarno mora da bude odlučno.

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Danas zaposleni u Telekomu strajkuju 2 puta po 1h.
Bagra !!! Treba i pored tih plata da traze novo rukovodstvo.
Ovako mi i svi oni tamo zaposleni deluju kao ... Evil or Very Mad UHHH !!!

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 236
  • Gde živiš: Naissus

A sta ti mislis kolike su plate u Telekomu?

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

U zavisnosti na kom polozaju i koji posao obavlja... ne znam ali sigurno je da im je najniza barem preko 10 000 din ako ne i vise.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1228 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 10 sakrivenih i 1176 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, amstel, Apok, Areal84, armor, babaroga, bokisha253, Brana01, BraneS, CheefCoach, Dannyboy, darionis, DPera, DragoslavS, elenemste, goxin, havoc995, HogarStrashni, ILGromovnik, jukeboxer, Karla, Luka Blažević, moldway, Nemanja.M, NoOneEver Dreams, Oscar, ozzy, pein, rasok, repac, royst33, Sale.S, sasa87, sombrero, Tvrtko I, vathra, Vlad000, Vlada1389, Webb, zdrebac, žeks62, 223223