EA zeli da preuzme Ubi Soft...

EA zeli da preuzme Ubi Soft...

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Prvo sto sam uradio jeste da sam se tako nasmejao da se zatresao monitor (ovds vvoe dsd vidlm,p'lk9i7987%$%#%$ evo vidite Razz) ... Salu na stranu procitajte detaljnije na ovom linku:
http://www.download.cg.rs/?akcija=vijest&id=274

Oni ce da uzmu Ubi soft? Magarcine jedne..

-------------------------
izvinjavam se zbog pomalo neusmenog posta ali morao asm ... Razumite me ja sam fan Ubi soft-a Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Pa EA ima vec odavno cilj da kupi sve manje kompanije...
Do sada su skoro svi pristali na to Very Happy
Ako se Ubi Soft odluci da ostane svoj, onda.... super! Razz


.::Wizard::. ::izvinjavam se zbog pomalo neusmenog posta ali morao asm ...

A kakav je to onda usmeni post? ... Smile
A da nije bio neumesni? Wink



offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

e da to .. Malo se izivljavaju zar ne? I kako bre Ubi Soft mala kompanija? Ok nije korporacija ali EA je bas zapeo pogotovo sto pravi igre SMRT ZA MOZAK ili citaj nikakve (osim Battlfield-a kojim sam jos uvek odusevljen (obican 1942 ne oni modovi)) ... Ubi soft napravio POP i to je dovoljno ... EA je strah da ih ne zgazi mala kompanija Razz ... Nece Ubi nikada pasti imaju oni dobar tim i dobre ideje i to niko ne moze da im oduzme... Zivi bili pa videli Wink


\LOCK

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa ako uzmu i Ubi Soft onda im je jos samo Blizzard i Lucas ostali...
Samo da se Ubi Soft ne da.

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Nisam ljubitelj EA, ali meni neke igre i nisu lose i dan danas ih igram
BF 1942 i ostale, i F1-2001

Zasto je recimo F1 SMRT ZA MOZAK ?! Igra je bas fino uradjena

Primetio sam da ovde na MC ljudi ne vole proizvode EA-a, sto nije slucaj van njega ?!

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

ma ne ... Nisu bukvalno smrt za mozak ali vise mi se svidja far Cry i POP od vecine EA igara... Imaju oni dosta dobrih igara ali recimo Vietnamom (novi Battlefield) su upropastili BF koncepciju... nece se dati Ubi Soft ... Blizzard ne verujem a recimo KONAMI ce uvek ostati svoj tako da EA zaboravi na monopolisticke planove Razz



m.p. Ok evo vam sad Spliter Cell 3 izasao sad nam fale POP 4 (ili koji vec jer ima ih 10000) i Far Cry 2 pa da EA se spakuje i na Uran Razz

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Monoplisti su monopolisti. Nece se zaustaviti dok ne "pojedu" sve koji su manji od njih. Bas me zanima sta bi se desilo kada bi samo EA i Microsoft ostali? Naravno to je jos uvek puka prica, ali kao sto vidimo jedan po jedan padaju saka EA Games-a i Microsofta. Iako npr. neko od njih napravi igru, zna se sta se vidi na pakovanju u vecem izdanju; EA, a zna se i kod koga odlazi veci procenat dohotka.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

Gospodo, gospodo, gospodo....
Fear NOT, jer kad budu izasli HOMM V UbiSoft ce biti toliko jak da ce EA moci da mu se sagne... Cool Cool Cool

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Nesto mi bas Heroes V ne ulivaju ogromno poverenje u UbiSoftovu prevlast, pre mislim da treba da se drzi SC serijala, jer je on time zaceo jedan ceo novi zanr u igranju igara.
Pogotovo kada vidim trailer za film Splinter Cell cisto sumnjam da ce UbiSoft propasti uz Paramount Pictures podrzava. Mada se bojim da ne zase*u sa filmom ipak mislim da ih trenutno to najvise "drzi".

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 867 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 4 sakrivenih i 839 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bojank, DPera, DragoslavS, goxin, ILGromovnik, Istman, Lazarus, Misirac, moldway, Ne doznajem se u oružje, Nemanja.M, royst33, sabros, saputnik plavetnila, slonic_tonic, sombrero, SR-3m, Srki94, Srle993, vasa.93, Vlad000, wizzardone, zlaya011, šumar bk2