Problem sa video formatom...

Problem sa video formatom...

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2005
  • Poruke: 358
  • Gde živiš: Naissus

Skinuo sam sa telefona (Sony Ericsson k500i) video klip u formatu .3gp. Da li neko zna na koji nacin mogu da ga pogledam na racunaru i koji je kodek za njega zaduzen jer ovi postojeci nista ne rade Wink

p.s. nisam siguran da je topic za ovaj deo foruma ali ne zamerite mi ako sam pogresio Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

http://www.freedownloadscenter.com/Best/3gp-to-avi.html



offline
  • Pridružio: 16 Jan 2005
  • Poruke: 358
  • Gde živiš: Naissus

Naso sam resenje...
Ako nekom zatreba evo i link
http://www.miksoft.net/mobile3GPconverter.htm

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ma sto se zezate, 3gp i 3gpp su native formati QuickTime-a. Dakle, skinite sa Appleovog sajta quicktime, ili skinite quick time alternative, i moci cete da ga gledate u BILO kom playeru (kodek je cudo :] )

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2003
  • Poruke: 4204
  • Gde živiš: U zlatnom kavezu

... ali meni treba AVI.... tako da ovaj program ipak koristi bar bi trebalo.... videcu kad ga skinem

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

pixxel ::Ma sto se zezate, 3gp i 3gpp su native formati QuickTime-a. Dakle, skinite sa Appleovog sajta quicktime, ili skinite quick time alternative, i moci cete da ga gledate u BILO kom playeru (kodek je cudo :] )
bas tako... ja .3gp fajlove bez problema gledam u Media Player Classic-u (sa QT Alternative)

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

ivantes ::Naso sam resenje...
Ako nekom zatreba evo i link
http://www.miksoft.net/mobile3GPconverter.htm



kada se skine zip prijavi velicinu i 2 fajla a kada se razipuju nigde ih nema?!

prazna arhiva zip genius 5.0

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Skinuo sam sa prvog servera, za probu, i unutra je Setup fajl, znaci OK je.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1408 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 7 sakrivenih i 1358 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleksmajstor, Apok, BlekMen, Brana01, cemix, Dimitrise93, draganca, dragoljub11987, dule10savic, goxin, Griffon vulture, ILGromovnik, Ivan001, Ivica1102, kikisp, kolle.the.kid, Kubovac, kuntalo, ljuba, Mcdado, milenko crazy north, Milos ZA, milutin134, nemkea71, nikola287, pein, powSrb, Ripanjac, Seeker, solic, srbijaiznadsvega, Srle993, Sumadija34, vathra, Vlad000, vladaa012, VP6919, YU-UKI, zillbg, zzapNDjuric99, Čivi