Da li bi oprostili prevaru ?

4

Da li bi oprostili prevaru ?

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Sumnjam da bih oprostila i zaboravila, jednom sam to pokusala da uradim i znam koliko je uzasno tesko, pogotovo posle duge veze u koju sam ulozila ogromnu ljubav i trud, jer jednom presecen hleb nikada nece biti cela vekna!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Avg 2004
  • Poruke: 2970
  • Gde živiš: Treading On My Dreams

SAnja ::jednom presecen hleb nikada nece biti cela vekna!

Tako je seko, nazalost to je istina!



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

ma dajte... ovde citam i niko kao ne vara... how yes no.. ispade da sve neki vernici dolaze na net.... gde ste vi offline bre??

statistika laze...

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Zavisi od 'tezine' veze. Ako je to neka usputna i povrsna stvar, nesto u fazonu srednjoskolskih veza, prevare su normalne i redovne i nema ko tu zasto da se buni i ljuti. Tako nesto bih oprostio (osim u slucaju da navuce neku boleshtinu ne dao Bog!), mozda cak ni ne bih pominjao...

Ali, ako sam ulozio sebe u izgradnju veze, ako je veza duga, cvrsta i sto se narodski kaze 'prava', ne bi trebalo da bude razloga za prevaru. Ako se prevara u takvoj vezi desi, oprostiti je tesko, cak i nemoguce... Prica sa isecenim hlebom...

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Citat:ma dajte... ovde citam i niko kao ne vara...

A savrsen odgovor na to po meni suvislo pitanje je

Citat:ako sam ulozio sebe u izgradnju veze, ako je veza duga, cvrsta i sto se narodski kaze 'prava', ne bi trebalo da bude razloga za prevaru. Ako se prevara u takvoj vezi desi, oprostiti je tesko, cak i nemoguce... Prica sa isecenim hlebom...

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

(offtopic)

@SAnja

Stvarno savrsen? Wow, zvanicno si prva zena koja mi je rekla tu rec... Very Happy

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

SAnja ::Citat:ma dajte... ovde citam i niko kao ne vara...

A savrsen odgovor na to po meni suvislo pitanje je

Citat:ako sam ulozio sebe u izgradnju veze, ako je veza duga, cvrsta i sto se narodski kaze 'prava', ne bi trebalo da bude razloga za prevaru. Ako se prevara u takvoj vezi desi, oprostiti je tesko, cak i nemoguce... Prica sa isecenim hlebom...


Onda po tome ni nema ozbiljnih veza ako takvih ljudi malo ima... Bebee Dol

offline
  • Hunter 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 20

Fizicka prevara za mene ne postoji. Priznajem da sam malo (ili mali vise) opicen po tom pitanju, ali mi je tako shvatanje.

Sam sex je divna rekreativna aktivnost i imam puno poverenja u svoju suprugu i nasu vezu, tako ako bi ikada doslo do toga da je neko napali do te mere da bi se povaljala sa njim, izvoli.....

A sto se tice neke emotivne veze.....da mi nesto iza ledja....., e to je vec druga prica.

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

@MoscowBeast

A sto mislis da bi nesto rekla da je savrseno ako ne mislim to stvarno?! Bebee Dol

@][v][ A T R I X™

Malo ima takvih ljudi?! Pa ne bih se bas slozila sa tvojom konstatacijom! Za mene je sasvim normalna pojava da svaka osoba koja je zrela i odrasla i ima jednu normalnu vezu nema potrebe da se 'vata' sa drugim muskarcima/zenama. Ako mi osoba sa kojom sam pruza sve sto zelim od nje, od podrske, paznje, slatkih uzitaka itd zasto bih ja bila sa drugim trecim ili ne znam ni ja sa kim, a ako nasa veza 'skripi' zasto bih sebe dovodila u situaciju da ispadnem promiskuitetna osoba da ne kazem osoba lakog morala (citaj davanja) kad lepo raskrstim sta imam pa cu onda da budem sa tim drugim ili sa kim vec! Mislim da je ovo razmisljanje svake normalne zrele osobe, uostalom zasto ja nekome takvu ruzno trumaticnu scenu da priredim osobi koju volim.

I na kraju pitanje za tebe.... kako bi tebi bilo da ti devojka kaze da te prevarila.... uvek podji od sebe....

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Jao pogresno si me shvatila Smile ja sam najvernija osoba na svetu.. kao pas... Embarassed

Ali sam u isto vreme i veliki pesimista.. Bebee Dol Da takve, devojke prvenstvno postoje... probao sam... mladje necu ni da pominjem, u starije sam polagao najvece nade... al' eto i njima je samo do zezanja.. "ti su super, al' ja nisam za vezivanje.. samo da se malo poigramo.. Twisted Evil "

Kad kazes podji od sebe... ja sam tu idiot... za mene je prevara i ako chatuje sa nekim a ja nisam tu, ili ako upozna nekoga na poslu, faxu itd.. Bebee Dol Idiot, znam, al' sta cu kad sam takav - proklet. Evil or Very Mad Iz ove koze se ne moze.. Confused

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1067 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 5 sakrivenih i 1011 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., arton, babaroga, brundo65, cavatina, dankisha, dekan.m, Denaya, DonRumataEstorski, doom83, DragoslavS, FileFinder, galijot, ILGromovnik, ivicasimo, Japidson, Još malo pa deda, Karla, Klecaviks, krkalon, Kubovac, kunktator, kybonacci, laki_bb, Lieutenant, loon123, macak44, Magistar78, magna86, mercedesamg, mileJNA, milenko crazy north, milimoj, miodrag, mrav pesadinac, nikoladim, NoOneEver Dreams, nuke92, oldtimer, ozzy, panonski mornar, Regrut Boskica, saputnik plavetnila, sasa87, slonic_tonic, stalja, Vlad000, ZetaMan, Zimbabwe, |_MeD_|, 1107