DU Meter

DU Meter

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Program veoma, veoma dobar za merenje protoka na Vašim mrežnim karticama. Ovo je dobro za one koji idu na internet preko wireless-a ili preko LAN-a. Program ispisuje trenutan protok, grafički prikaz u zadnjih 3 minuta. Možete da birate da li želite kBps ili kbps. Za korisnike Win2000 i WinXP, tu je opcija da prozorčić (ako ga uopšte želite da imate) bude transparentan od 10-100%...

Aktuelna verzija ovog malog, ali veoma moćnog programčića je 3.07.200, a možte ga skinuti ovde: http://dl.hageltech.com/DUMeter-Install.exe . Program je trial na 30 dana. Velik je 924 KB, što znači dial-up korisnici ako skidaju pri brzini od 56kbps skinuće ga za manje od 3 minuta.

Poor connection:


Good and stable:


Daily report:


Options:



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

ja koristim slican program - CoolBeans System Info... besplatan je, mali, fino izgleda... prati i druga "zbivanja" na kompu...



offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2005
  • Poruke: 549
  • Gde živiš: Apatin

[url=https://www.mycity.rs/must-login.png

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Takodje koristim DU meter i bas sam zadovaljan programom,tacno mogu da vidim kada i koliko sam bio na net-u i koliko sam toga skinuo Razz Okacicu sliku posle.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 815 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 800 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bigfoot, bojcistv, Darko001, dekan.m, Dorcolac, drimer, HrcAk47, Istman, Oscar2, panzerwaffe, Shilok, Srki94, zziko, šumar bk2