KAV Automatic Update ne radi

KAV Automatic Update ne radi

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Hej,pa meni na KAV-u ne radi automatski update pa moram na komandu to da radim,iako mi je ukljuceno na automatic update!Sta je ovo?!!Molim da mi objasnite!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

A na koji vremenski interval ti je podesen automatski update? Mozda je tu problem?



offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Namestio sam ga svaka 3 dana ali prodje i vise od 5-6 dana i opet nista!!Onda moram sam da ga aktiviram da bi radio!!

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

I ja sam imao problema sa tim, kasnije sam promenio podesavanje na svakih sat vremena i od tad radi!Ako te mrzi da svakih sat vremena skidas namesti na 3 sata

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Ok,probacu tako pa da vidim kako ce da reaguje!!!

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Mogao bi napisati koja je verzija programa i kako su podešeni ostali parametri za update ?!

offline
  • Dok  Male
  • Moderator foruma
  • - Dok Milioner -
  • - Profesionalni Vanzemaljac -
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 4703
  • Gde živiš: Tamo gde mi nije mesto.

Verzija KAV programa je:5.0.142 a sigurnosni nivoi su na srednjoj lestvici!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1070 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 6 sakrivenih i 1007 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Asparagus, babaroga, bankulen, bojanM84, bokisha253, BORUTUS, BraneS, brundo65, ccoogg123, CrazyDiablo, Dannyboy, djboj, Djokkinen, Doca, DonRumataEstorski, DragoslavS, Duh sa sekirom, dule10savic, GandorCC, GenZee, Grah0, helen1, Ivan Campo, Joja, Kubovac, kunktator, kybonacci, loon123, LUDI, mean_machine, Metanoja, mgolub, milenko crazy north, milimoj, misa1xx, naki011, Nemanja.M, nenad81, novator, opt1, Panter, panzerwaffe, Parker, royst33, sap, savaskytec, Seeker, slonic_tonic, solic, stalja, Stija zmija, theNedjeljko, VJ, vladulns, voja64, Wrangler