Guild wars

26

Guild wars

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

Nije losa...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Jun 2005
  • Poruke: 87
  • Gde živiš: Sid

Stigao sam do T-keepa a ostali su mi stare rukavice i maska koje su sada infusovane ali mali defense. Ne znam da li da idem sa njima na T-keep ili da skupim lovu za armor u droknaru pa infusion run.



offline
  • Pridružio: 10 Avg 2005
  • Poruke: 126
  • Gde živiš: Novi Sad

Stvarno bih voleo kad bi smo imali podforum za nash MC guild, al staje tu je Sad
Jedna od ideja je da mozemo da okachimo , sta kome treba (ili sta vec ima, a treba bolje). Ovako pitamo samo one koji su online, ako njima ne treba, "bacimo". Naprimer sam juche salvageovao jedan bow (dobio sam naravno drva za lozenje) koji daje +1markmanship +11%dmg>50health.
mada bila su dvojica rangera online(i samo njih 2). Njima nije trebalo, meni je trebalo mesta u storage....a mozda nekom ko nije bio online "zivot spasi", ili mu ustedi koju paru, al sad vec kasno.Bice josh 100%
Al` ubacite koju zelju ovde slobodno, mozda neko od nas 20lvl naidjemo na nesto. Ja poklanjam svo oruzje koje mi ne treba.
A za ove sto su im 2 profesija Mesmer nek probaju neki fragility build (pogotov je lako ako si ranger). Pa da se vishe ne palite toliko na conjure phantasm, koji je na pocetku super, kasnije slabi .Mada mu ja uz Mantra of persistence produzavan dejstvo na 24 sekunde u Pvp arenama .To znachi 120healtha gubi zrtva (uglavnom neki Cripling Anguishom obogalljen warrior), a ne pomaze nikakav armor protiv toga.

Dopuna: 13 Sep 2005 12:24

evo ostalih "zelenih" stvari
guildwiki.org/guildwars/index.php/Unique_Items_List

Dopuna: 13 Sep 2005 14:14

guild wars free period od 14dana, al koliko sam skontao samo za one koje imaju HIS graficke
buy.ati.com/myprofile/gw_index.asp?AIB=HIS

offline
  • Pridružio: 15 Jun 2005
  • Poruke: 87
  • Gde živiš: Sid

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2005
  • Poruke: 98
  • Gde živiš: Svilajnac

Kako da koristim Teleport u Crystal Desert kada sam sa hanchmenima?
Kada sam bio u jednom party-ju video sam sta treba da se radi, ali hanchmani me uvek prate tako da kada probam da ukljucim Teleport Switcheve oni se sklanjaju iz kruga u Teleportu.

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

@GaleOm

Pa prvo ti trebas da stanes u krug i da odgledas kako se ukljucuju redom.
Kada ti pokaze redosled onda samo izadjes iz kruga i ukljucih ih redom.


@Ssf Remus

Kada je bio onaj update, olaksali su mnogo T Keep...
Ali o5 sam pokushao nekoliko puta... 2 ili 3 i nije vredelo Evil or Very Mad
Uvek se nadje neka budala koja rushuje i koja ne cita #team talk ili se nadju 3-4 budale koje izadju, a nadju se i neki glupi monkovi koji kao da po prvi put lece u gw-u. I uvek svi zivi izginu i ja ostanem ili Jalis i tako....
Kao sto si primetio mene nece dobar party... a ti si bio bas user i naleteo na normalne igrace. A 2-3 puta smo pukli kod tog Dorriana jer se svi rastrkaju i onda nas redom pobiju ili puknemo kod onog Mursaat bossa, Pantera Evil or Very Mad
I pokusao sam 2 puta sa henchmenima i najvise sam uspeo! Ispade da su henchmeni bolji od pravih igraca Bebee Dol

Sada kada su je malo olaksali i lakse se stize do samog kraja onda cu prvo da je probam sa henchmenima!

offline
  • Pridružio: 10 Avg 2005
  • Poruke: 126
  • Gde živiš: Novi Sad

Za taj t-keep obavezno treba 3 w/mo, 2 spike ele, 2 healing monka i 1 prot monk...bez njih ne mozete...Very Happy
Naravno nikako nemojte uci u tim gde ima vishe od 2 w/mo....osudjeni ste na propas`. I ovako kad je jedan strepim da ne rushuje a ne kad ih je 3 :d.
Treba samo jedan vodja i ostali da ga slusaju. Neki caster uzme Jalisa, i vodi ga do kraja. Dvojica treba da stoje na ballistama, mogu biti elementali ili rangeri. Sa obe strane po jedan W/mo, a ostali nek se rasporede. Najvaznije je tempiranje balliste...znachi ako ga je neko radio na njima...treba i ubuduce da "vedzba". Naravno ta dvojica na ballista treba da pinguju neprijatelje.
Naravno ako nema "pravog" healera u grupi nego hench , nek bar bude jedan E/mo i jedan blood necro( onaj sa well-ovima). Naravno ne propustite nekog mesmera. A mog`o bih i ja da probam, odavno nisam Wink, samo da pokupim vishe taj virulence.

offline
  • Pridružio: 15 Jun 2005
  • Poruke: 87
  • Gde živiš: Sid

Treba samo mnogo rangera, stanesh tamo kod kralja i pichi. Criticali sevaju ko' ludi a izgleda da su oni JADE-ovi slabi na piercing.

offline
  • Pridružio: 28 Jul 2005
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Aleksinac

nenade..... nemam sta da kazem.... jednostavno nemash srece... j... ja je presao iz 2. puta.... Very Happy
sad razvijam R/N i moram da priznam da je bolji od fire ele .... vidimo se online.... Arrow

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Da... Ali zato imam srece kada sam napravio tim od 6 igraca umesto od 8, i sishao u FoW i 5h nismo izlazili.... na kraju nam dosadilo i svima se spavalo pa mo svi izasli... Very Happy i imali smo svi za 100k expa vishe Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1040 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 6 sakrivenih i 987 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., bojanM84, BORUTUS, BraneS, brundo65, ccoogg123, dankisha, Dannyboy, Djokkinen, Doca, DonRumataEstorski, draganca, DragoslavS, GenZee, Grah0, havoc995, helen1, ikan, Joja, JOntra, Još malo pa deda, kovinacc, Kubovac, kunktator, kybonacci, ljubacv, loon123, LUDI, MB120mm, mean_machine, milimoj, misa1xx, MrNo, nemkea71, nenad81, nick79, novator, opt1, panzerwaffe, royst33, Seeker, slonic_tonic, solic, stalja, theNedjeljko, VJ, Zi0mek