Firefox i Bookmarks

Firefox i Bookmarks

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9506
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ljudi ajde neka mi neko objasni gde se snimaju adrese koje unesem u bookmarks kod Firefoxa ?
Morao sam deinstalirati Firefox i sa njim su mi otišle sve adrese u bookmarksu, te sam morao nanovo sve da snimam.
Kod IE kada neku adresu unesem u favorites to isto posle i nađem u Documents & Settings - Favorites, a gde se adrese iz bookmarka Firefoxa nalaze ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Apr 2005
  • Poruke: 174

C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles



offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Tačnije

C:\Documents and Settings\ime korisnika\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\neka slova i brojevi.default\bookmarks.html

offline
  • Pridružio: 15 Apr 2005
  • Poruke: 174

KOLE89 ::Tačnije

C:\Documents and Settings\ime korisnika\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\neka slova i brojevi.default\bookmarks.html

Mislim da mu je i ono bilo dovoljno da nade to sto trazi [ali nikad se nezna]
Laughing

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9506
  • Gde živiš: ovalni kabinet

čekajte...kad otvorim profiles imam dva foldera sa ovim nazivima - jorknnft.default i mm9ll52z.Default User....
Svaki ovaj folder ima (kad se otvori) još četiri foldera - Cache ; CacheTrash ; Chrome i Extensions....Evo i slika....
Gde sad da tražim - da nije možda ovo - Bookmarks html ???



offline
  • Pridružio: 01 Maj 2003
  • Poruke: 219
  • Gde živiš: Subotica

A da napravis backup
Bookmarks>Manage bookmarks>File>export

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9506
  • Gde živiš: ovalni kabinet

@ Joker ....

E to je to....hvala (inače dobro sam mislio kad sam ono označio strelicom)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 942 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 4 sakrivenih i 882 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., arton, Atomski čoban, bato, Battlehammer, Ben Roj, Boris Bosiljčić, boris.zic, Brana01, brundo65, CrazyDiablo, daniela1970, darios, delboy, dmdr, doklevise, dozorni, Dukelander, Frunze, Georgius, goxin, HogarStrashni, Japidson, jukeboxer, Karla, kikisp, kokodakalo, Kriglord, Kubovac, kunktator, laki_bb, LUDI, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mgolub, Milenaaa, mrav pesadinac, NoOneEver Dreams, oldtimer, opt1, Panter, raptorsi, Ripanjac, Smiljke, SR-3m, stegonosa, Stoilkovic, strelac07, suton, Vatreni Zmaj, vobo, vrag81, yrraf, |_MeD_|, Žrnov