Kako se upload-uje sajt?

1

Kako se upload-uje sajt?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

sigurno sam promashio topic...ali imam problem jedan..pa bih was molio da mi pomognete...naprawio sam sajt preko dreamweavera...i sad ja imam na kompu to...ali ne znam kako da ga stawim na netu...chitao sam tutorijal...i neshto mi nije jasno kako to ide..ja sam radio neshto..i izlupao sam se...kazhe kao da "remote host cannot be found"....ukoliko znate neshto o owome...pomagajte..!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Pomerio sam gde treba...

Treba ti ftp pristup tamo gde treba da postaviš sajt i da iskopiraš na njega - prosto ko pasulj

Možeš to uraditi i sa total commanderom Wink



offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 373
  • Gde živiš: Beograd

koji je sajt u pitanju ? Mr. Green

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

A jer si nabavio vec nekog host-a za sajt ?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

eh..kako ste me sad chastili...nisam bash upucen u to kao wi..tako da mi ti izrazi comander..i to mi je swe nepoznato..tek sam skinuo dreamweaver..naprawio sam sajt..malo mi je tezhe bilo u pochetq da se snadjem..ali eto nekako sam uspio..i sad mi je samo problem kako da ga objawim na netu..ukoliko neko zna malo detaljnije da mi pojasni kako to ide...pretpostawljam da nije teshko..

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

Nije teshko.Nego ajde da kazemo da ce ti adresa sajta biti
chihuahua.bizhat.com.E sad lepo odes na www.bizhat.com i registrujes se.To ces valjda znati da uradis.
Kad si se registrovao,dobices e-mail od bizhat-a da potvrdis registraciju.
Odes na taj link iz e-mail-a i potvrdis tako sto uneses neku sifru,koja je bila u tom e-mail-u.

Onda u Internet Explorer-u,ukucas adresu tvog sajta,stim da ce pre adrese stajati "ftp://".Znaci ukucas:

ftp://chihuahua.bizhat.com

E,sad.Trazice ti username i password.
Password ti je onaj koji si ti odredio tokom registracije,a username ti je ime tvog sajta,znaci: chihuahua.bizhat.com

I onda lepo uzmes ceo sajt (foldere,fajlove,slike,dokumente) i sve to kopiras u taj folder koji se otvorio u Internet Exploreru kad si ukucao
ftp://chihuahua.bizhat.com.

Nadam se da sam dobro objasnio Wink

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

hehehehe...e hwala puno...sad je lagano waljda....nadam se da nece biti problema...

Dopuna: 17 Jul 2005 2:21

ewo sam se registrowao...i nije mi doshao nikakaw email sa shifrom..sem samo thank you..shto ste se reg...nebitno..ja odem na IE..i uqcam ime adrese stawim ftp ispred...i on mi trazhi user name i pass kao shto si i rekao..i ja uqcam user name kako si mi rekao...ime sajta..i pass takodje..ali mi on kazhe could not login to ftp server with user name and password you specified...a swe sam radio kao shto si mi rekao..

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Pogledaj bolje mail sto si dobio. Da li ima neki link na njemu?

offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: Ja ?

Thank you for signing up at BizHat.com Mail! We hope you enjoy our services.

Thank you,
BizHat.com Mail team
eto na tom linq mi owo pishe...a ja nemam taj total comander..ewo wec je objashnjeno kako to ide..znachi samo da ga skinem..sad ne znam ni gdje..ali waljda cu se snaci....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 6 sakrivenih i 1009 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Apok, babaroga, bigfoot, Bojadin Strumski, bojank, bojankrstc, bojcistv, Centauro, dane007, dankisha, Dannyboy, Dimitrise93, djolew, FOX, Goran 0000, goxin, janbo, Karla, Kibice, Krvava Devetka, loon123, Lošmi, Marko Marković, mercedesamg, milenko crazy north, milutin134, mocnijogurt, moldway, Neutral-M, ozzy, Parker, radoznao, randja26, repac, Rogan33, royst33, sasa87, Simon simonović, slonic_tonic, stegonosa, styg, Trpe Grozni, uruk, vathra, wulfy, ZetaMan, 1107