Greška pri otvaranju drugih strana u poslednjim porukama

Greška pri otvaranju drugih strana u poslednjim porukama

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Kada probam da otvorim drugu stranu "poruka od moje poslednje posete", uvek mi u poslednjih 5-6 dana prijavljuje grešku "Ni jedna tema i ni jedna poruka ne sadrži Vaš kriterijum". Moram da koristim "Poruke u poslednjih 24h" da bih video ostale nove poruke.
Napominjem da mi je ranije radilo potpuno normalno. Koristim Neobee speedy proxy server, pa je moguće da je to problem.

Bilo bi lepo ako može da se to što pre popravi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Desava se, problem je u skripti, ni opcija psolednjih 24 h nije losa u tom trenutku.... Nismo mi krivi



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

Ja mislim da se to desava kad provedes vise od 10-15 min na istoj strani, pa te php odjavi u medjuvremenu kao da si neaktivan. Ispravite me ako gresim Smile

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Već mesec dana mi se dešava ista stvar:
Promenio sam provajdera (sad sam na B92) i nikako ne mogu da otvorim drugu (ili treću, četvrtu...) stranu u "poslednjim porukama". Provedem max 2 minuta na toj strani (dok nađem zanimljive poruke i pootvaram ih). Nemam nikakav proxy ovog puta.

Napominjem da mi se to dešava samo na ovom forumu.

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23211
  • Gde živiš: Niš

a jel uradis neki drugi search u medjuvremenu?
recimo otvoris jos neku listu 'novih poruka' ili pogledas sve postove nekog korisnika... bilo sta sto bi ucitalo search.php ?
jer ako to uradis, prethodni 'search' [pa makar bila to i lista novih poruka] se brise iz baze, i zato ga vise nemas...

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Znači zbog toga se to dešava... Ja uvek pored te liste otvorim i listu mojih poruka (da bih te teme posedno pratio).

Hvala na rešenju misterije Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1100 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 3 sakrivenih i 1060 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, bigfoot, Brana01, dankisha, draganca, dulleo, dushan, esx66, Fog of War, HrcAk47, Joja, Kubovac, mercedesamg, Milos82, nemkea71, nenad81, nesa1962, nuke92, Oscar, ozzy, panonski mornar, procesor, raptorsi, ruger357, S2M, Srle993, StefanopuloZ, t84dar, vathra, Vlad000, Vlada1389, vlajkox, vukovi, Wrangler, zeo, 125