Firefox bookmarks nestao?

1

Firefox bookmarks nestao?

offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Prilikom downloada novije verzije firefoxa i njegove instalacije,pogubilo se sve ono sto sam marljivo sakupljao pod bookmarks.
E sad sam malo besan i interesuje me da li je to mozda negde ostalo "zapisano" ili da krenem iz pocetka?
Usput,kako da integrisem flash get u verziju 1.7.10?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Da se to nebi desavalo skini sa neta Mozilla backup(link neznam).



offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Za flashget koristi flashgot ekstenziju (http://www.flashgot.net), a ja bih ti toplo preporucio da uzmes neki besplatni dl manager podrzan od gorepomenutog flashgota, ima on u listi poprilicno njih...

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Probaj sa StarDownloaderFre programom. Besplatan je i dobro funkcionise i integrise se sa Firefox-om i sa IE. Ja ga koristim i zadovoljan sam njime.
Lako ces ga naci preko Googl-a.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

Pa jesi krenuo od klasicne varijante, pogledaj u C:\Program Files\Mozilla Firefox jel ima nekih foldera koji su zaostali od stare verzije Question
Treba ti bookmarks, cisto da porverimo da sam import ne brljavi. Wink

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2005
  • Poruke: 34
  • Gde živiš: New Now

Bookmarks Firefox-a se nalazi u C:\Documents and Settings\.....\Application Data\Mozilla\Firefox

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 683
  • Gde živiš: Sr. Kamenica

I jesi proverio konacno, nema te nesto vezano za problem Question

offline
  • nbuda 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Sto se tice C:\Documents and Settings\...tamo se nalaze samo nove bookmarks adrese koje sam "prikupio" nakon reinstalacije firefoxa,od starih ni traga ni glasa.
U program files takodje nema nista od starih adresa.
I nije tako strasno.
Mislio sam da ce nakon instaliranja novije verzije sam browser zadrzati stare adrese,ali prevario sam se(bilo mi je jednostavno ponudjeno u gornjem desnom uglu 'Go to the firefox home page' kao 'critical updates' pa sam bez razmisljanja pristupio update-u)
Bas kao i sa Flash Get-om.Morao sam iznova da skidam ekstenziju.Sto se tice preporuke za novi download manager, hvala,ali nekako sam navikao na rad sa ovim.
Ali posto vidim da dosta njih koristi isti browser,interesovalo me je da li su se i onu suocili sa problemom nestajanja bookmarks-a nakon instalacije poslednje verzije?

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

Kod mene je proslo normalno sve sacuvano iz stare verzije 1.0.5

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Ja sam instalirao 1.0.6 preko predhodne verzije i sve radi k'o sat. Ništa nije izgubljeno.
Treba voditi računa o putanji pri instalaciji da sve legne na isto mesto.
Svi plugini i extenzije rade bez ikakvih dodatnih podešavanja.
Jedino je bilo potrebno ponoviti integraciju Download manager-a.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1106 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 7 sakrivenih i 1055 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., antonije64, Apok, bojcistv, ccoogg123, darkangel, Darko001, Denaya, draganca, dragoljub11987, drimer, esx66, FileFinder, Frunze, galerija, goxin, Još malo pa deda, Karla, Krvava Devetka, kunktator, Marko Marković, Mercury, Metanoja, milenko crazy north, Milometer, moldway, mrvica78, nemkea71, Nobunaga, ozzy, radoznao, repac, RJ, Sirius, slonic_tonic, Stanlio, TheBeastOfMG, Trpe Grozni, uruk, vathra, vladulns, wolf431, Zoca, žeks62