Pest Patrol

1

Pest Patrol

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

Izuzetan program za uklanjanje spuware-a.

Vidim nije puno popularan,a imao sam dobra isustva sa njim.Odlican update,tj update-uje ne samo baze nego i fajlove samog programa.

skida pest-ove i iz memorije i ima ceo "recnik" sta je sta u svety pest-ova.

Postoji i freeware verzija tako da ga slobodno mozete koristiti.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Emil Beli
  • Pridružio: 03 Jan 2005
  • Poruke: 2990
  • Gde živiš: Beograd

I ja sam imao dobra iskustva. Problem je sto je placanje na godisnjem nivou pa nisam hteo da produzim licencu, ali program je jako dobar.



offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

ja imam potpuno besplatnu licencu,i kod sestre sam se naskidao spyware-a,a kod prijatelja je i lepo i kulturno javio da je neki pest 'duboku u sistemu' da se moze ocistiti jedino putem safe mod-a.

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2005
  • Poruke: 68
  • Gde živiš: Mars-Pluton

Pest Patrol i Spy Sweeper,
sigurno pronalaze i ciste sve stetocine.
Dugo vremena koristim i jedan i drugi,
tako da za njih imam, samo rijeci pohvale.

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

http://store.ca.com/v2.0-img/operations/ca/site/int/int.htm

evo ovde imate trial,mada na netu ima i corporate edition koji je free.

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Ovaj program je odlican, takodje imam samo reci hvale za njega

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

@Diamond
jel si siguran da je Corporate free? Ja bas nisam nasao tako nesto... btw za Pest Patrol pogledajte ovu temu:
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=25555
imate tu Pest Patrol... Sad cu da probam i da kazem jel valja icemu (link i da li je spor server)...

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 609
  • Gde živiš: Springfild

Corporate verzija Pest Patrola 4 može da se skine sa njihovog sajta,ali neznam da li smem da ovde dam link.
Kod nje je update malo problematičan pošto je meni na diul-upu trebalo minimum 25 min da updatujem, ali to se radi otprilike 2 puta mesečno pa valjda i nije toliki problem

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

.::Wizard::. ::@Diamond
jel si siguran da je Corporate free? Ja bas nisam nasao tako nesto... btw za Pest Patrol pogledajte ovu temu:
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=25555
imate tu Pest Patrol... Sad cu da probam i da kazem jel valja icemu (link i da li je spor server)...


mozda je bio,ja ga imam kao free tako da ne znam da li su ga ukinuli u toj verziji.Na sajtu sa koga sam ga skinuo ga vise uopste nema.

sto se servera tice,ocajno je los(uglavnom je update na 'not responding' nivou nego sto radi),jer je vise pravljen za kablovski net a ne za dial up.Medjutim dovoljno je ponekad updateovati,ja drzim po 6 meseci stare definicije pa sve lepo radi.

dobro si naveo link,ali moja tema je starija od navedene.

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 74

mozda je bio,ja ga imam kao free tako da ne znam da li su ga ukinuli u toj verziji.Na sajtu sa koga sam ga skinuo ga vise uopste nema.

Dopuna: 16 Nov 2005 16:40

A, koju verziji Pest Patrol imas Diamond?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 990 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 4 sakrivenih i 936 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aramis s, babaroga, bladesu, Bobrock1, BORUTUS, Bubimir, darios, Denaya, djboj, doktor1964, DonRumataEstorski, DragoslavS, dule10savic, FOX, Frunze, Georgius, hooraay, JimmyNapoli, karevski, Karla, kolle.the.kid, kybonacci, Mcdado, mercedesamg, Mi lao shu, mikrimaus, milenko crazy north, Mixelotti, nenad81, Nobunaga, ObelixSRB, Oscar, Panter, pein, Pohovani_00, radoznao, robertino, Sale.S, sasa87, Simon simonović, slonic_tonic, Smiljke, solic, SR-3m, Srki94, ss10, stagezin, Vlada78, 125