Novi izgled sajta

Novi izgled sajta

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

Kako vam se svidja novi izgled mog sajta ?
Jedino jos linkovi do nekih stvari ne rade,posto jos nisam sve uploadovao.

http://feky.bizhat.com



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Avg 2005
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: Banja Luka, RS/BiH

Sajt sam po sebi je dosta jednostavan i to mi se u neku ruku svidja, a najvise mi se dopala sekcija Flash jer ima jako lepih flash animacija koje imaju jako dobru tematiku znaci ideje su ti super samo treba malo da poradis na samo izgledu likova znaci crtez da malo poboljsas. al u svakom slucaju svidja mi se



offline
  • Pridružio: 01 Jul 2005
  • Poruke: 181

Meni se bas svidja ,u odnosu na stari ovaj je 'ko avion'.Odlicno

offline
  • srxon  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2005
  • Poruke: 616

Negativno!
Too dark site.
Nije popunjen racionalno po ekranu!

Pozitivno!
Imas smisao za boje!
Takođe i za stil!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1400 korisnika na forumu :: 43 registrovanih, 11 sakrivenih i 1346 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ageofloneliness, antonije64, Boris BM, Brana01, CikaKURE, darkangel, Dorcolac, draganca, Dukelander, dzoni19, Excalibur13, Georgius, gmlale, hyla, janbo, Kibice, kolle.the.kid, ladro, lord sir giga, Lošmi, Luka Blažević, Magistar78, Mcdado, mercedesamg, Metanoja, milimoj, Milometer, Misirac, Mixelotti, mocnijogurt, Nemanja.M, raptorsi, Smajser, Stanlio, stegonosa, Toper, Vlad000, Vlada1389, vladulns, yrraf, zbazin, zlaya011