Instalacija Windows Vista beta1

1

Instalacija Windows Vista beta1

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

Molim za pomoć, Kako da formatiram C particiju da bih na čisto instalirao Vistu. Mislim iz kog programa ili sl.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

kog tipa ti je instalacija viste?
boot cd ili...?



offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

boot CD, i neće da formatira particiju sam već moram ručno

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

mozes koristiti gomilu programa ... npr. pq partition magic ako imas?

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

a jel treba da formatiram sa PM ili posle iz Viste

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

prvo formatiras hd tj. napravis particiju na kojoj ce da ti bude system, pa pokrenes instalaciju...
da li na tom racunaru imas neki windows ili ce ti biti instalirana samo vista?

offline
  • Pridružio: 03 Avg 2005
  • Poruke: 49

ne znam zasto bi neko instalirao na c particiju(znaci koliko sam razumeo kao jedini os)nestabilnu beta verziju bilo kog os-a,pa makar to bio i bivsi longhorn?mnogo bi bilo bolje vistu uklopiti u neki dual boot sa xp-om na primer.

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

neće da se butuje sa dva OS, a koliko sam čuo vista je sasvim ok, u pogledu stabilnosti

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

Ali je pitanje da li ces pronaci drajvere za sav hardware. Jesi probao da ga instaliras kao drugi OS pa znas da ne moze?

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2005
  • Poruke: 43

Probao sam ga na poslu.Instalirao sam ga iz Virtual CD7, odnosno iz Windowsa. Našo je sav hardware, ali je zbog nedostatka memorije (256 DDR) počeo da blokira kad sam mu stavio NOD32. Mislim da malo preterujete u vezi zahtevnosti Viste. E sad moje pitanje je: pošto nemam kući DVD već CD rom , kako da podelim instalacioni disk Viste od 2.47 GB na više običnih CD-a.
AJDE STRUČNJACI DA VAS VIDIM !

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 849 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 10 sakrivenih i 803 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, amaterSRB, Andrija357, Atomski čoban, babaroga, Boris BM, bufanje, CikaKURE, coaaco, Dimitrise93, FileFinder, FOX, Georgius, kunktator, Leonov, Lieutenant, loon123, mercedesamg, Mi lao shu, milos.cbr, moldway, nemkea71, nenad81, nikoli_ca, pera bager, powSrb, robert1979, royst33, ruma, sasa87, vathra, vladulns, x9, zbazin, ZetaMan, šumar bk2