Djavo je moj drug

Djavo je moj drug

offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

"Sedim u umazanoj sobi i gledam kroz prozor. Napolju se vide zgrade i jedno drvo sa belim cvetovima. To drvo treba iseći, jer svojim belim cvetovima podseća nas da život može biti podnošljiv. No mi, usrani, što sedimo u svojim stolicama i gledamo u to drvo, živimo potpuno nepodnošljivim životima i čekamo da se oni završe. Iako nepodnošljivi, ti životi će trajati neplanirano dugo i podsetiće nas da je od nepodnošljivog života gori samo dug život. I kad umremo, drvo sa belim cvetovima će nas nadživeti i stajati među sivim zgradama. Zbog toga moramo da ga isečemo."

"Na ovom svetu sasvim slučajno smo obreli i kad umremo, bićemo samo gomila đubreta koji izjedaju crvi, pa samim tim nećemo biti u stanju nikome da razbijemo njušku zbog svih sranja koja su nam se tokom života desila."

"Bilo je to ono doba zore kada je sve sivo. Sive su bile zgrade, sivo je bilo nebo, jedino je Ana bila u koloru."

Marko Vidojkovic
"Djavo je moj drug"



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Uhhhh... Kako tesko i pesimisticno razmisljanje... Sad

Nije sve tako crno, eto, ta Ana je u boji Smile



offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Dobro, ovo je nova ekipa ljudi koja mene ne zna po takvim..khm.. ispadima Smile Ima crnih stvari medju mojim pesmama Smile
Dobar je Vidojkovic pisac, mene je bas odusevio svojim nacinom izlaganja i temama.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 750 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 5 sakrivenih i 718 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AMCXXL, Andrija357, Bobrock1, Boris BM, darkangel, esx66, Frunze, HrcAk47, jackreacher011011, Komentator, Lazarus, Lieutenant, Mi lao shu, mkukoleca, naki011, nesa1962, Oscar2, Petarvu, procesor, shaja1, Shinobi, Srki94, stagezin, suton, vathra, W123