Fenomen udavaca, potencijalna "baba-devojka"

1

Fenomen udavaca, potencijalna "baba-devojka"

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 855
  • Gde živiš: Bg / Ns

U poslednje vreme sam upoznala dosta devojaka izmedju 28 i 35 godina, koje vec dugo nemaju momke, a brak i da ne spominjem... I nije da im nesto fali, Boze sacuvaj, ima i lepih/zgodnih, sve zavrsile fakultete i rade... A decka nigde , vec mesecima, da ne kazem godinama Sad

Ne kazem da je svrha zenskog postojanja udaja--jok, ali bar postojanje neke veze...A one su sigurno usamljene, iako to prikrivaju, pa jos se i tese " rano mi je da se udajem, sta ce mi te obaveze, itd... Bebee Dol

I primetila sam jedan, kako bih rekla--"fenomen" Bebee Dol

Ljudi cesto kazu : " Jadna, nije USPELA da se uda",
a za musko : "Nije HTEO da se zeni "


Komentari?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Pojava koja me dotice ali ne umem da je resim. Zasto? Postoje pitanja na koja treba odgovoriti iz mog ugla pa lako doci do zakljucka:

- gde te devojke izlaze ?
- zasto idu coporativno ?
- zasto kada ih gledas ne daju nikakav znak da si gledas ?

... WTF se desava ???

Isto tako je i sa muskarcima ali opet, kao da sve cekaju da muski prvi naprave korak.



offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

Puky, I agree. Wink

Svi bi nesto preko noci izgleda, Bebee Dol mnogo bre ljudi gledate spanske serije.

Brak se gradi iz ozbiljne dugogodisnje veze, a ne posle 3 meseca poznastva. Bebee Dol

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

][v][ A T R I X™ ::Puky, I agree. Wink

Svi bi nesto preko noci izgleda, Bebee Dol mnogo bre ljudi gledate spanske serije.

Brak se gradi iz ozbiljne dugogodisnje veze, a ne posle 3 meseca poznastva. Bebee Dol


Znamo svi da ide to ne ide preko noci, ali opet ... gde i kako upoznati te devojke.
Ne kazem da su samo one krive ili samo mi, jednostavno - mora nesto da se promeni. Za pocetak se krece od pojma izlaska u grad, pa do lokacije & drustva, snalazenja u opustenim situacijama ... da sada ne pricam previse, BRE, upoznajmo se ljudi a sve ostalo ce doci samo po sebi. Hemija je cudo ! (veruj mi !!!)

offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

sigurno ne lezi na muskarcima
nego na zenama jer one imaju jaaaaako velike zelje kakav im buduci treba da bude,lep pametan,doktor,veran,pun para,da voli joj mamicu,sece njezinog kera 3 puta na dan,...........
a tog nema na sveta a ako i ima pa nece sigurno nju uzeti za zenu!!!
ja kazem zena je ko auto 2-3 ruka u redu
7-8 ruka,ma bezi dalje da me neko nevidi sa tobom Wink

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Nisu problemi u zeljama Exclamation nego u pronalazenju takvih osoba. Nekome ce stvarno smetati da seta psa, ako i voli pse da drzi, a nekome ce to biti zadovoljstvo jer mozda ima i svog psa pa tako zajedno.
Poenta : pronaci odgovarajucu osobu. A kako je naci? Pa budimo komunikativni i upoznajmo sto vise ljudi. Mora da postoji neko za nekoga. Very Happy

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Slazem se sa vasim komentarima. Takodje mislim da to nije samo problem sa zenama, vec i sa muskarcima. Skoro sam citao neko istrazivanje u vezi toga. Zasto se u poslednje vreme kasnije sklapaju brakovi? Odgovor je jednostavan, drustvo i nacin zivota se promenio. Mnogi ljudi imaju u glavi ono, da se sredim pa cu da se ozenim. Problem je u tome, sta znaci "dok se sredim". Dosta odgovora sam dobijao poput: dok imam svoj stan (kucu), auto, dobar posao, nesto kapitala... Moje misljenje je da sve to (stan, auto...) ok, ali to se stvara u zajednici tj. braku. Sto se tice druge strane, dosta devojaka mi je pricalo da u sustini ne traze muskarca koji ima sve to, jer sutradan u zajednici s njim, osecale bi se kao gost. Mislim da je tu poenta svega toga.

offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

Svaka cast Mare na odgovoru...pogotovo na "gost" u kuci...joj kako je to odvratan feeling jos ako je osoba malo cinicna pa kad pocne "to je moja kuca to je sve moje ti nemas nista"...bljak

Vishe volem krecemo od 0 pa cemo stvoriti nesto....nije tesko ako si i malo snalazljiv i ako imas i malo pameti...

a opet ima ljudi koji bi sve na gotovo Wink

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

prva varijanta....moram sve da sredim zaposlim i ustedim love ,jer ako dodje beba ja nemam za pampers?!
druga.... jos malo, jos godinu pa nama je lepo i ovako , jos sest meseci..
treca .... gde svi da zivimo u 40 kvadrata...
cetvrta.... nisam lud da se zenim/udam kada mi je ovako lepo imam platu, radim sta hocu...e onda stigne 28,29,30...onda pocinju price nista nije uradio sa zivotom, dzaba mu plata i sve...

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Ne bih da budem dosadan, ali ispricacu vam jednu pricu koja i meni nije jasna, a mislim da ima veze sa ovom temom.
Naime, jednom prilikom sam razgovarao sa svojom bakom i ona je pocela da mi prica sledece:
Citat:moje bake, za vreme slave

"Sine, znas sta, uopste mi nije jasan ovaj danasnji svet i ovaj narod. Vidis sine, da ti objasni baka na sta misli, ranije pre nekih 30-40-ak godina, ljudi su se vise posecivali, narocito na slavama i raznim drugim veseljima. Sada je to drugacije, ne znam zasto. Vidis, ranije su ti na slavu dolazila skoro sva rodbina, bila je puna kuca i to u vreme kada niko nije imao auto, ljudi su i po 30km isli peske kod rodjaka na slavu, po dubokom snegu, a sada. I to dodju ranije 2-3 dana da pripomognu u spremanju za slavu. Uslovi zivota tada su bili daleko tezi nego sad. Sada skoro svako ima auto, pa ne dolaze. Kada smo ja i deda bili mladi, ljudi su ziveli u gladi, a sa druge strane imali su po cetvoro, petoro, sestoro dece (+koliko je njih umiralo na porodjaju). Danas je drugacije, jedno, neki put dvoje, a troje vise dece je retko. Stvarno ne znam gde vodi ovaj svet.


Kada mi je baka ovo ispricala, ja sam se duboko zamislio gde ide ovaj svet. Ne znam sta da vam kazem, kada procitate ovo razmislite sami. Ljudi se menjaju, sto je najgore, ne negativnu stranu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 972 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 2 sakrivenih i 955 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, bbogdan, comi_pfc, Dannyboy, djboj, Djokislav, esx66, kolle.the.kid, Lazarus, Milos82, Mixelotti, nuke92, operniki, procesor, 125