pomoc

1

pomoc

offline
  • Teo 
  • Građanin
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Beograd

dali neko zna gde mogu da nacem upustvo na srpskom (ili hrvatskom) kako da povezem mob. sa konpjuterom preko gprs i usb kabal (nokia 7210) Sad imam 063 broj.... Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

To ces tesko da nadjes.

Jedino ako ti neko napise sa foruma.



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4955

Vidi na www.mobtel.rs ne znam da li imaju bas za 7210 ali nesto ces naci... Pogledaj pod VIVO ili GPRS

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Po 10000000000001 put NEMOJTE STAVLJATI U NASLOV TEME RECI POMOC, ZNA LI NEKO, KAKO DA URADIM i slicno iritira ljude, nema veze sa temom. Kao sto i pise to je naslov teme, pokusajte da shvatite sta to znaci, nadalje cu se truditi da se takve poruke edtuju ili brisu!

A sto se pitanja tice, imas na sledecoj adresi uputstvo za konfigurisanje racunara (lap-top-a kazu):

http://www.mobtel.rs/cms/view.php?id=3330


Javi da li ti je pomoglo!

offline
  • Teo 
  • Građanin
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Beograd

kao sto vidis tu nema upustvo za nokiu 7210 Sad

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Kao sto vidim nisi skinuo ni jedno, pogledaj bilo koje, evo npr za Siemens S55, celo uputstvo je kako namestiti konekciju na racunaru, a marka telefona se sp[ominje samo kod izbora modema! Nemoj stavljati Siemens nego Nokia 7210. .... probaj ! Telefon se spominje samo kao Aktivirajte IC port, koji ti ni ne treba da aktiviras, jer ti je vezan USB kabelom . . .prvo napravi konekciju, i instaliraj modem na racunaru , pa da vidimo hoce li da radi!

offline
  • Teo 
  • Građanin
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Beograd

Smile modem mi je istaliran na racunaru,sutra cu da probam kad kupim usb kabal pa cu da vam javim...
hvala VladaPUB

kako si otvorijo pdf. failm....ja sam preko Adobe Photoshop 7.0 ali lose izgleda...? Sad


teodivx uvek sa vama Razz

offline
  • Pridružio: 28 Sep 2003
  • Poruke: 1081
  • Gde živiš: Where to one has lived before

Da li si ti cuo za Adobe Acrobat???

Ako jesi:
Cemu pitanje otvori ga sa njim.

Ako nisi:
Imas ga na skoro svakoj igri, programu, programskom paketu,...

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

@Teo
Obavezno javi, posto neznam da je neko jos tako ostvarivao konekciju, bas me interesuje radi li !?

offline
  • Teo 
  • Građanin
  • Pridružio: 09 Sep 2003
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Beograd

ja poznajem dvojicu drugova koji se vec duze kace tako na net imaju ericsson t65 a drugi ima neki noviji ericsson.....makar kazu da se kace Smile na chatu im pise mobtel.rs umesto np.beotel.rs
dok nevidim nista neverujem Smile
cim kupim kabal i nakacim se javicu vam Smile
ali mislim da to radi 100% ali nije veza brza kao sto prica mobtel Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 805 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 6 sakrivenih i 755 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Boris BM, Brana01, cenejac111, CheefCoach, cifra, Denaya, djboj, dmdr, dule10savic, Excalibur13, FOX, Georgius, Griffon vulture, h8propaganda, ikan, Insan, Još malo pa deda, kalens021, kokodakalo, Krvava Devetka, ladro, laki_bb, Luka Blažević, MaksicZoran, manda87, Marko Marković, Milos ZA, nebidrag, nikoladim, Panter, rasok, RiV, Sirius, slonic_tonic, SR-3m, stalja, trutcina, Velizar, Vlad000, vladaa012, yufighter