Zasto me ne vide?!

1

Zasto me ne vide?!

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Begrad

help,
napravila sam site ,na serveru je sbb-a/besplatan/
ali kad ukucam na GOOGLE svoju adresu
dobijem sledece
no available for the URLSorry
infomration is ................... i
If the URL is valid, try visiting that web page by clicking on the following link:.................
i tek onda izadjem na sajt
pritom sam popunila na google.com ono add URL
ali nista
gde gresim? Embarassed Embarassed Crying or Very sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Nigde, jednostavno te nema u njihovoj bazi. Ima način na koji funkcioniše google, tvoj sajt treba da bude neko vreme na netu da bi ga oni ubacili u bazu.



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2005
  • Poruke: 70

quince011 ::help,
napravila sam site ,na serveru je sbb-a/besplatan/
ali kad ukucam na GOOGLE svoju adresu
dobijem sledece
no available for the URLSorry
infomration is ................... i
If the URL is valid, try visiting that web page by clicking on the following link:.................
i tek onda izadjem na sajt
pritom sam popunila na google.com ono add URL
ali nista
gde gresim? Embarassed Embarassed Crying or Very sad

Prvo treba da prodje neko vreme da google bot, nadje tvoj sajt.... ali u principu koliko sam primetio google se veoma malo vezuje skoro nikako za free sajtove, kao i za info.... inace strpljenje i sigurno ce se sajt pojaviti tamo... mozda

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: Begrad

hvala puno
ovo je bio bas brz odgovor
koliko je to NEKO VREME

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2005
  • Poruke: 70

quince011 ::hvala puno
ovo je bio bas brz odgovor
koliko je to NEKO VREME

E to je diskutabilno...... ima neku matematiku google jedan moj sajt se pojavio nakon nedelju dana, a drugi hmm evo prodje skoro mesec Smile)
A ako ti stalo da ti se vidi sajt, daj linkove po nekim drugim sajtovima gde ima dodaj link, jel google bot radi i na principu skupljanja linkova sa vec postojecih stranica i ubacuje te linkove u svoju arhivu

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Definitivno, svoj sajt prijavi na sve sajtove koji imaju linkove. Tako je veća mogućnost da se pojave na google. Moj jedan sajt se na google pojavio nakon samo nekoliko dana ali je imao registrovan .com domen. Drugima je trebalo više, a iznenadilo me je kako se brzo pojavio domen co.sr, možda mu je trebalo dve sedmice ili manje.

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Или још једноставније региструј се на неким добро посећеним сајтовима типа мц,ес,бурек итд и у свој профил упиши адресу свог сајта и видећеш како ће брзо бити индексиран Wink

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Može i ovo što DR kaže. Ja kad pokušavam da nađem svoj sajt na google među prvim rezultatima se pojavljuje profil stranica sa mycity.

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Trebalo bi da se pojavi od prilike za 2 nedelje bar sam to skontao na osnovu nekih svojih stvari.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Preduhitri me DR Smile. To hteo i ja reci.
Inace, ima Google svoju uslugu sitemaps (hvala Bone Smile) pa pogledaj. Moze biti korisno.

http://www.google.com/webmasters/sitemaps/docs/en/sitemap-generator.html

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 972 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 7 sakrivenih i 916 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Petar, A.R.Chafee.Jr., babaroga, BlekMen, Bluper, Boris90, Brana01, Bubimir, Dannyboy, dekan.m, Dimitrise93, djboj, Djokislav, doktor123, Dorcolac, DPera, dzoni19, esx66, Fog of War, goxin, havoc995, hawkeye, HrcAk47, ikan, ILGromovnik, ivan1973, kobaja77, Kubovac, KUZMAR, Luka Blažević, mercedesamg, Mercury, Metanoja, milenko crazy north, MILICAT, mrav pesadinac, nemkea71, pera bager, ruma, Srki94, t84dar, Tas011, theNedjeljko, tmanda323, Tvrtko I, vathra, vobo, voja64, |_MeD_|