Task Manager disabled

Task Manager disabled

offline
  • Pridružio: 21 Jan 2004
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: Indjija

Windwows mi javi ovu peoruku kada pokusa da pokrenem Task Manager "Task Manager is disabled by administrator" a ja sam Admin na momo compu i niko vise Smile zanima me gde se ovo ukljucuje i iskljcuje (to jest Enable i Disable)




Unapred Havala ...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

u RUN kopiraj ovaj kod ispod i sibni enter:
REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f



offline
  • Pridružio: 14 Nov 2003
  • Poruke: 324

Slušaj... zaboravio sam komandu za Group Policy.
Elem, otvoriš Start/Help and Support.
Kada se pojavi Help, upišeš Group Policy... kada nađe rezultate, sa leve strane klikneš Using Group Policy, a kada to uradiš sa desne strane će se pojaviti njegov HELP i klikne negde gde piše Group Policy.

Kada se otvori Group Policy, idi sa leve strane na Administrative Templates, pa ispod njega imaš još nekih opcija. Sa desne strane pogledaj da li imaš nešto kao Task Manager. Klikni tu kada nađeš i omogući, pošto pretpostavljam da nije omogućeno.

Dopuna: 14 Sep 2005 14:53

Eh...dok sam ovo tipkao, m4rk0 bio brži.

offline
  • Pridružio: 21 Jan 2004
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: Indjija

Hvala momci ... poslusao sam m4rk0 i resio problem ... moze LOCK

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1062 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 10 sakrivenih i 1013 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., cifra, DonRumataEstorski, Duh sa sekirom, Fabius, Frunze, Georgius, goxin, ivan1973, kolle.the.kid, Kubovac, kybonacci, Luka Blažević, madza, menges, milenko crazy north, Milos ZA, milos.cbr, misa1xx, mkukoleca, nemkea71, novator, Pakito93, Parker, pavlo, procesor, robert1979, S2M, sevenino, skankhunt42, slonic_tonic, Srle993, stankolich, styg, suton, vlada035, zillbg, Zoca