Home page mi je izmenjen (www.mysearch.com)

Home page mi je izmenjen (www.mysearch.com)

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

... imam jedan problemcic. ustvari neko drugi ali u sustini je na kraju krajeva opet moj. pa cak ni to nije bitno jerrrrrrrrrrr bitno je da mi jedna dobra dusa pomogne.

imao sam pre programcic koji blokira pop-up-prozore. medjutim, taj program je deaktiviran, moram da imam jedan mali viruscic i ako me memorija ne vara to je od tog dana otkad mi je "start-stranica" jedna web-stranica sa hieroglifima. probao sam nekoliko puta da promenim tu start-stranicu, ali uvek mafija sebi nadje put. sto znaci kad kliknem na internet-button moja stranica je "www.mysearch.com".

a) necu da imam reklamu (imam je cak kad sam na ovom forumu)
b) hocu da mi je pocetna stranica onu koju ja stavim a ne koja se sama na neki nacin aktivira.

nagrada jedna piva. mozda i dve. mozda tri. sve zavisi od osobe i od pomoci

/edit by m4rk0: izmenjen naziv topica prema pravilniku



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?p=172291&highlight=#172291



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Obrati paznju na link koji ti je Vodolija ponudila (Hvala Olja za pomoc Wink)
A evo i siže:
Instaliraj adaware i spybot (latest verzije i apdejtuj ih pre skeniranja) i proskeniraj tvoj komp.

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Molim m4rk0. Smile

@tajson, ako ti nesto pomogne a pomoci ce verujem, m4rk0 zasluzuje nagradu jer je siže-isao ... Mr. Green

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

Saveti za sigurniji surf Internetom Wink
http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=21701

offline
  • Pridružio: 24 Avg 2005
  • Poruke: 74
  • Gde živiš: Novi Sad

I naravno predji na firefox ;-)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1110 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 8 sakrivenih i 1065 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, AMCXXL, Areal84, Asparagus, Bane san, bojcistv, Brana01, dmdr, dragoljub11987, GandorCC, Georgius, Goran 0000, goxin, hooraay, ivan1973, Karla, kihot, kybonacci, Luka Blažević, milanovic, milos.cbr, Mlav, NoOneEver Dreams, oldtimer, ostoja, Pikac-47, prashinar, Ripanjac, shadower78, simazr, Sirius, stegonosa, Trpe Grozni, vathra, VJ, Vlad000, Vlada78