kako da vratim language bar

1

kako da vratim language bar

offline
  • Pridružio: 20 Sep 2005
  • Poruke: 154
  • Gde živiš: earth

brisanjem nepotrebnih stvari u windows-u obrisao sam i language bar.pokusao sam na provjeren nacin da ga vratim ali nisam uspjeo.thanks.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

start->run->ctfmon.exe

Ako to ne uspe, ubio si ga k'o zeca...



offline
  • Pridružio: 20 Jul 2005
  • Poruke: 111

uradi kao sto ti je pixxel rekao ako ne nadji ctfmon.exe i ubaci u windows/system32 i onda ponovi

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Taodje treba da ti se dize sa winom
Idi u msconfig pa na startup tab i tu cekiraj (ukoliko jos postoji) ctfmon.exe da ti se dize sa win-om.

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2005
  • Poruke: 139
  • Gde živiš: Beograd

SP 2 ima mali bag sa tim language barom uz Toolbarsa ga izbaci pa ponovo ubaci i trebalo bi da se pojavi tako ja reshavam problem

Dopuna: 22 Sep 2005 9:15

steo sam da kazem XP

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

m4rk0 ::Taodje treba da ti se dize sa winom
Idi u msconfig pa na startup tab i tu cekiraj (ukoliko jos postoji) ctfmon.exe da ti se dize sa win-om.

Ima tu interesantan fol. Naime, kod mene na kompu cim startujes ctfmon, automatski se ubaci SAM u startup listu, i kod vecine ljudi, ali kod jednog ortaka nece pa nece...Mislim, kad se rucno ubaci u listu, sve radi ok, ali nece automatski... verovatno neki antispy softver brani...

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Imam slican problem sa language barom. Koristim win 7 i kada ukljucim racunar nema language bara. Zatim kada u run-u upisem ctfmon.exe vrati se language bar, al tu je sve dok ponovo ne restartujem racunar. A kada ukucam msconfig, u startup-u ga nema da se stiklira.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd



offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Tako mi je i bilo podeseno, identicno kao na slici, al problem i dalje postoji. Takodje me zanima da li moze da se ukloni ikonica tastature koja stoji odmah sa desne strane language bar-a

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Moze da se ukloni, ides desni klik, pa otcekiras Aditional icons in taskbar

A sto se tice jezika, pokreni Run, pa ukucaj msconfig, idi na Startup karticu i vidi da li je Ctfmon cekiran...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 739 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 4 sakrivenih i 707 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., anta, bojcistv, Boris BM, esx66, FileFinder, Frunze, HrcAk47, janbo, Joja, Komentator, laurusri, Lazarus, Mi lao shu, Miloskec, mrav pesadinac, nuke92, operniki, Oscar2, ozzy, Panter, pavlo, Petarvu, Rakenica, shaja1, Shinobi, W123, zeo