Lista drzvava sveta sa detaljnim opisom

Lista drzvava sveta sa detaljnim opisom

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Stvarno me je ovaj put bas prijatno iznenadila wikipedia, svaka joj cast Wink Stvarno detaljan opis: geografski istorijske, ekonomski, politicki.....

Vredi pogledati


http://sr.wikipedia.org/wiki/Спи.....74;а



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

vrlo lepo... koristice mi kod update-ovanja "Hello, World"-a Wink

samo, preporucio bih englesku stranu, koja je kompletnija:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries



offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

offtopic:
Citiracu mog brata "Ma Wiki je carica!"
end of offtopic

Naleteh i ja na ovo pre par dana dok sam spremala ispit iz engleskog. Dobra je ideja i jako korisnih informaicija ima

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

ZoNi ::vrlo lepo... koristice mi kod update-ovanja "Hello, World"-a Wink

samo, preporucio bih englesku stranu, koja je kompletnija:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries


Al ova je na srpskom Wink tako da... ne zna svako engleski, iako je kompletnija Wink

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

hm... slazem se, sspin... ali, uvek se razocaram kad shvatim da neko koristi kompjutere i Internet, a ne zna engleski Sad

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Lepo je Stane govorio da obogatimo wikipediju (Naravno ko zna) Smile

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

@Zoni

Ma ja znam engleski, ali kazem da ce ovo vise koristiti onemo ko ne zna engleski, a treba mu neka informacija ( a ima takvih na net-u mnogo ).
Slazem se sa tobom da onaj ko koristi komp i ide na net bar treba imati osnovna znanja o engleskom...

@Vodolija

Zadnji put kad sam bio na wikipediji ( naravno ne racunam juce Smile )

Mnogo stosta se promenilo ( mislim dodalo, napisalo ) i svaka im cast za to, ali jos uvek nedostaje dosta toga Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 996 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 9 sakrivenih i 935 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandarbl, arsa, babaroga, Batinas, bojcistv, cavatina, cifra, comi_pfc, dane007, darkangel, deLacy, doklevise, dule10savic, Georgius, gorval, goxin, havoc995, HogarStrashni, Kenanjoz, kobaja77, krkalon, Krusarac, kunktator, Lord Nem, LUDI, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mikrimaus, Milometer, Misirac, nemkea71, nenad81, NoOneEver Dreams, ozzy, panzerwaffe, procesor, RecA, rodoljub, S2M, sasa87, shaja1, Shinobi, Srle993, Vlad000, Vlada1389, vladaa012, vlajkox, vobo, Žrnov, šumar bk2